Białystok
Zrecenzowano: 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel przepiękny , wszystko z kamienia , łazienka przestronna , piękny designe.
Czysto , super działająca klimatyzacja , super lokalizacja , przemiła obsługa na recepcji i w restauracji .
Jedynym malutkim minusem sa cienkie ściany i w nocy miałam możliwość słuchania miłosnych uniesień z pokoju obok i bardzo słabo oznakowane wejście główne .
Baaardzo polecam , pyszne śniadania , cud miód i orzeszki

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, agnieszka0110
Zrecenzowano: 8 marca 2018

W 2016 roku napisałam pozytywną recenzję. Teraz ze smutkiem muszę napisać inną. Przez te 2 lata jakość spadła znacząco. Na początek prosiłam o rezerwację określonego pokoju, po przyjeździe dostałam inny, znacznie mniejszy, cena pozostała. W pokoju już nie ma kapci, podłoga niedokładnie sprzątnięta. Śniadanie - tu również redukcja kosztów. Trzeba było czekać kilkanaście minut, żeby zostały uzupełnione braki na talerzach. Jak już zaczęto uzupełniać to przy sali na której siedziało kilkanaście osób położono w bufecie cztery plasterki pomidora..... Bardzo to smutne.
Z pewnością nie zatrzymam się tutaj już nigdy tym bardziej, że w centrum jest inny hotel zdecydowanie na wyższym poziomie.

Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, 64ela
Zrecenzowano: 8 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny mały hotel, obok Pałacu Branickich i pięknego parku. Blisko rynku i najważniejszych atrakcji. Miła i pomocna obsługa, ładne i czyste pokoje. Duza łazienka z dużym prysznicem. Smaczne śniadania w formie szwedzkiego bufetu serwowane od 6.30 do 10.30.
Polecam!

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, aniap252
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aristo_Hotel15, Manager, Hotel AristoOdpowiedź udzielona 15 marca 2018

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy do nas ponownie!

Zrecenzowano: 1 listopada 2017

Doskonały hotel,blisko centrum miasta.Wyjątkowe pokoje,świetna łązienka.
Super śniadanie,jedno z lepszych jakie jadłem w Polsce..Jedyna rzecz której mi brakowało to większy wybór rumów w barze:(
Bardzo miła obsługa,bardzo czysty hotel.

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, SEBASTIAN G

Dziękujemy za słowa uznania i zapraszamy do nas ponownie!

Zrecenzowano: 11 września 2017

Hotel usytuowany jest w centrum miasta i pałacu Branickich. Niedawno odnowiony, elegancko urządzony, bardzo wygodne i połączone z jedną z najlepszych restauracji w mieście. Bardzo mila obsluga .Jest tylko troszke glosno w piatek i sobote polecam miec zatyczki do uszu.

Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi