“Miejsce dla wymagających ”

Sztuka Mięsa Restauracja
Nr 2 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Kuchnie: Bar ze stekami
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Opis: Restauracja Sztuka Mięsa powstała przede wszystkim z pasji do mięsa i do jego gotowania. Stawiamy na najlepszą jakość i świeżość naszych produktów, które są starannie wyselekcjonowane od naszych zaufanych dostawców. Wołowina jest można powiedzieć „miłością” naszego szefa kuchni, Macieja Tomaszewskiego, dlatego też znajdziecie Państwo u nas najlepsze hamburgery i steki w Białymstoku

,, Sztuka” jest sztuką w prostocie.
Twierdzę że największym kunsztem jest zrobić coś bardzo prostego ale hipnotyzującego.
Nazwa nie wzięła się przypadkowo, bo to co tworzy szef Maciej z całą załogą można śmiało nazwać Sztuką nie tylko kulinarną.
Jadałam steki ale nigdy nie byłam ich zagorzałą wielbicielką. Raczej zdrowrozsądkowo -raz na jakiś czas.
Aż do dziś.
Idealnie podana polędwica wręcz rozpływa się w ustach. Z dodatkiem sosu pieprzowego tworzy duet doskonały.
Ziemniaki z cudownie przypieczoną skórką można traktować jako deser.
Kroisz ostatnie kawałki i żałujesz że zaraz koniec uczty.

Była też lampka wybornego wina, na koniec kawa i lody własnej produkcji.

To takich miejsc należy szukać. Gdzie tworzą ludzie z pasją.

Gratulacje odnośnie personelu.
Bardzo wysoki poziom.

Wrócę spróbować dań spoza karty. Mięs sezonowanych, wspaniałych słodkości i win idealnie dobranych do potraw.

Do zobaczenia.

1  Dziękujemy, 109edytaf

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Stopień wysmazenia podawany przy zamówieniu stekow jest bez znaczenia. Przy zamówieniu medium dostałem 2 kawałki które nawet nie były medium well. Oba były well done. Przy lokalu specjalizującym się w mięsach jest to raczej słabe.
Obsługa jest I to tyle co mogę o niej powiedzieć.

Dziękujemy, 418pawe_m
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam świetne przystawki i steki lemoniada również świetna miła obsługa szkoda że tak daleko od domu poleca serdecznie

1  Dziękujemy, kolodzej1
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko opisać jak duże wrażenie zrobiło na mnie jedzenie jakie serwuje Sztuka mięsa. Genialnie wysmażony antrykot, frytki z batatow najlepsze jakie jadłem.

2  Dziękujemy, _alvarezik
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Z menu wybraliśmy BLACKENED CHICKEN oraz BLUE CHEESE BACON BURGER. Danie pierwsze jak najbardziej poprawne oraz ładnie podane, burger smaczny choć wielkością nie powala na kolana (w tej cenie jadłem dużo większe), sytuację ratują podawane do każdego burgera frytki stekowe. Czas oczekiwania lepiej niż akceptowalny.
Do restauracji można wejść z psem, można też zjeść na zewnątrz w małym wewnętrznym ogródku.
Miła pani kelnerka zadbała też aby nasz kudłaty przyjaciel miał co pić.

1  Dziękujemy, fasiol

Sztuka Mięsa Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Sztuka Mięsa Restauracja? Podziel się wrażeniami!