“Nic ciekawego.”

Sztuka Mięsa Restauracja
Nr 2 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Kuchnie: Bar ze stekami
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Restauracja Sztuka Mięsa powstała przede wszystkim z pasji do mięsa i do jego gotowania. Stawiamy na najlepszą jakość i świeżość naszych produktów, które są starannie wyselekcjonowane od naszych zaufanych dostawców. Wołowina jest można powiedzieć „miłością” naszego szefa kuchni, Macieja Tomaszewskiego, dlatego też znajdziecie Państwo u nas najlepsze hamburgery i steki w Białymstoku
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Stopień wysmazenia podawany przy zamówieniu stekow jest bez znaczenia. Przy zamówieniu medium dostałem 2 kawałki które nawet nie były medium well. Oba były well done. Przy lokalu specjalizującym się w mięsach jest to raczej słabe.
Obsługa jest I to tyle co mogę o niej powiedzieć.

Dziękujemy, 418pawe_m

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam świetne przystawki i steki lemoniada również świetna miła obsługa szkoda że tak daleko od domu poleca serdecznie

1  Dziękujemy, kolodzej1
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko opisać jak duże wrażenie zrobiło na mnie jedzenie jakie serwuje Sztuka mięsa. Genialnie wysmażony antrykot, frytki z batatow najlepsze jakie jadłem.

2  Dziękujemy, _alvarezik
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Z menu wybraliśmy BLACKENED CHICKEN oraz BLUE CHEESE BACON BURGER. Danie pierwsze jak najbardziej poprawne oraz ładnie podane, burger smaczny choć wielkością nie powala na kolana (w tej cenie jadłem dużo większe), sytuację ratują podawane do każdego burgera frytki stekowe. Czas oczekiwania lepiej niż akceptowalny.
Do restauracji można wejść z psem, można też zjeść na zewnątrz w małym wewnętrznym ogródku.
Miła pani kelnerka zadbała też aby nasz kudłaty przyjaciel miał co pić.

1  Dziękujemy, fasiol
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podawane mięsa jedyne w swoim rodzaju, starannie przygotowane. Zjedliśmy steka z antrykotu, szaszłyki z polędwicy wołowej oraz burgera. Zdecydowanie polecamy. Ziemniaki opiekane nie każdemu przypadną do gustu, bo są tylko delikatnie spieczone z zewnątrz. Restauracja zdecydowanie warta polecenia. Stoliki w ogródku znajdują się na podwórku kamienicy.

1  Dziękujemy, Iwona C

Sztuka Mięsa Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Sztuka Mięsa Restauracja? Podziel się wrażeniami!