“Rewelacja”

Sztuka Mięsa Restauracja
Nr 1 wśród 234 Restauracje (Białystok)
Kuchnie: Bar ze stekami
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Restauracja Sztuka Mięsa powstała przede wszystkim z pasji do mięsa i do jego gotowania. Stawiamy na najlepszą jakość i świeżość naszych produktów, które są starannie wyselekcjonowane od naszych zaufanych dostawców. Wołowina jest można powiedzieć „miłością” naszego szefa kuchni, Macieja Tomaszewskiego, dlatego też znajdziecie Państwo u nas najlepsze hamburgery i steki w Białymstoku
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzenie w Białymstoku, oczywiście dla niewegetarian. Wystrój przytulny i niezobowiązujący. Obsługa na medal!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, eysturland

Zrecenzowano 14 grudnia 2018

Jeśli chcę wyjść na stek, to zdecydowanie polecam Sztukę, dodatkowo na stałe mają np jagnięcinę. Sezonowo pojawiają się również inne ciekawe propozycje np ryby i owoce morza.
Wieczorami i w weekendy bywa zatłoczone ale trzeba się z tym liczyć w przypadku dobrej restauracji.

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, U7967DJtomb
Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Sztuki mięsa Białostoczanom raczej nie trzeba przedstawiać, każdy mięsożerca doskonale zna ten adres. Wielokrotnie odwiedzane przeze mnie miejsce kolejny raz nie zawiodło. Zaczynając od przystawki i kończąc na deserze, wszystko smakowało i wyglądało bardzo dobrze. Warto wspomnieć o obsłudze, która w bardzo profesjonalny i przede wszystkim nienachalny sposób „opiekuje się” gościem. Z czystym sumieniem polecam to miejsce.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, 283justynal
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Oceniam ponownie i podwyższam tę ocenę. Za konsekwencję w działaniu. Fajnie jest mieć miejsce , do którego się wraca i jest się pewnym , że standarty nie uległy obniżeniu, a wręcz przeciwnie.
Świetna obsługa. Mam wrażenie, że jestem tu mile widziany. Jak zwykle w niedzielę wszystkie stoliki zajęte . Ani przez chwilę nie czuliśmy się , że ktoś o nas zapomniał. Rzeczowe informacje odnośnie serwowanych potraw i win.Świetnie relacja klient-obsługa. Bez nadętego narzucania dzieł szefa kuchni.Ciągłość podawanych dań.
Wizyta w kilka osób. Zawsze sobie podjadamy.Jako specjalność z tablicy - krewetki. Rzadko jadłem tak dobre. Stek jak zwykle doskonały. Żeberka -miodzio. Podobnie jak pozostałe przekąski.Osobiście zaskoczono mnie purre z pietruszki.Niesamowicie aksamitne.
Nie zamawiałem osobiście zupy. Jadłem je wcześniej. Ale spróbowałem od sąsiadów.Trzymają klasę.Przy następnej wizycie chciałbym trafić w karcie na coś nowego. Może na bazie wspaniałęj wołowiny coś innego? Gulaszowa? Coś z kuchni texańskiej? Z niecierpliwością czekam.

Termin wizyty: grudzień 2018
3  Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niezbyt duża restauracja, z pomieszczeniami na parterze i na piętrze. Oprócz dań z karty, polecają swoje specjalność. Nam zaproponowano rostbef, sezonowany na sucho. Jedliśmy też carpaccio i jagnięcinę. Jedzenie świetne. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, MichalJ869

Sztuka Mięsa Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Sztuka Mięsa Restauracja? Podziel się wrażeniami!