“nadal rewelacyjne miejsce na spotkanie”
Multibrowar — recenzja

Multibrowar
Nr 6 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Kuchnie: Współczesna
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

wątróbki w porto wymiatają, bardzo sympatyczna, nienachalna obsługa, glośność pozwala na swobodną konwersację - polecam zdecydowanie

Dziękujemy, Wojtek H

Zrecenzowano 7 września 2019

Jedzenie wyśmienite porcje ogromne polecam kartacze takie jadłam tylko u mamy, wyśmienite sery i wędliny z Podlasia podane na deskach, chlebek pieczony na miejscu, a ciasto dnia był Marcinek coś co stwarza ''niebo w gębie''. Najważniejsze to przeróżne piwa smaki z całego świata. Obsługa niesamowita. Pan który obsługiwał stół zarezerwowany na 15 osób w dniu 06.09.2019r. (nie znam imienia) był niesamowity, dbał o moich gości jak o swoich własnych (należą mu się podziękowania), Multibrowar to miejsce z klimatem, można tam obejrzeć mecze piłki nożnej przy pysznych piwach lub posiedzieć w fajnym wnętrzu..

Dziękujemy, wieslawawerpachowska
Zrecenzowano 4 września 2019

Wizyta : koniec sierpnia 2019 r., spotkanie rodzinne po latach. Musieliśmy wcześniej zarezerwować stolik - ale po przybyciu okazało się, że było to zbędne. Wystrój: przyjemny, atmosfera: przyjemna, muzyczka przyjemna: - można porozmawiać bez przekrzykiwania się. Trafiła nam się troszkę niecierpliwa kelnerka - miła, ale potrzebowaliśmy więcej czasu na przejrzenie menu. Wybór piw duży, a same piwa bardzo dobre. Ale drogo: 0,4l - 9 zł. Jedzenie przeciętne - biorąc pod uwagę ceny za dania - za drogo. Stek z karkówki (150g) z zestawem surówek (dość skąpym) 27 zł - mięso mocno wypieczone i żylaste. Podobnie schabowy z jajkiem sadzonym - 28 zł. Polędwiczki troszkę lepiej, kartacze ok, zestaw pierożków - nie zwala z nóg, wątróbki - ech taki sobie. Nie jest źle, ale sugerując się opiniami spodziewaliśmy się czegoś lepszego. No i toalety - w takiej restauracji to porażka. Na szczęście nie było syfu. Cóż, tak jak w tytule recenzji - średnio i nieco rozczarowująco.

Dziękujemy, Kasia F
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Super miejsce. Duży wybór piw, naprawdę pyszne jedzonko. Obowiązkowy punkt dla wielbicieli złocistego trunku!!

Dziękujemy, konradw8
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce. Ogromny wybór piw - każdy znajdzie coś dla siebie. Bogata karta dań - dla łakomczuchów są deski z wyborem lokalnych przysmaków

Dziękujemy, Kasia_2303

Multibrowar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Multibrowar? Podziel się wrażeniami!