“Fajnei”
Sioux Restauracja — recenzja

Sioux Restauracja
Zamów online
Nr 60 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Kuchnie: Amerykańska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Baardzo duże porcje, co prawda dość drogie ale naprawdę można się smacznie najeść. Obsługa bardzo miła, jedzenie podane szybko, no generalnie bez zarzutów

Dziękujemy, Hania K

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

To już nie ten SIOUX co kiedyś. Jedzenie dużo gorsze niż przed laty. Ponadto nie polecam w weekendy wybierać się tam z dziećmi. W ogródku kupa dymu papierosowego. Dodatkowo SIOUX szuka dodatkowego zarobku organizując imprezy okolicznościowe. W dniu dzisiejszym chrzest, najazd hamstwa i bydła z okolic BSK... Gdyby jakąś osoba zachowywała się w taki sposób jak owi goście na bank obsługa by zaprosiła delikwenta. Tutaj przekleństwa, damskie odzywki do innych gości, bezczelne zachowanie wobec kelnerka. Dzieci musiały wysluchiwac wiesniackiego szpanu na ku...ch...pi.., wdychac dym papierosowy A na prośbę klientów o zwrócenie im uwagi bezradność, "mamy chrzciny". Jednym słowem dno już osiagneliscie. OSTATNI RAZ TAM BYLEM!!!

Dziękujemy, KrzysiekK1054
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wódz S, Właściciel, Sioux RestauracjaOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Witam,

Na początku chciałbym odnieść się do sprawy "dodatkowego zarobku" - jako restauracja niejednokrotnie organizowaliśmy i będziemy organizować tego typu imprezy. Pierwszy raz nam się zdarzyło aby taka impreza przebiegała w taki a nie inny sposób, niestety gości się nie wybiera i nie mamy wpływu na ich zachowanie.
Obsługa kilkukrotnie interweniowała co poskutkowało opuszczeniem lokalu przez nietrzeźwe towarzystwo.
Ogródek to takie miejsce gdzie nie ma wyznaczonych stref do palenia papierosów zresztą chyba żadna restauracja takiej nie ma. Zakaz obowiązuje ale tylko w lokalu. Jest nam bardzo przykro w związku z zaistniałą sytuacją i mamy nadzieje że dacie Państwo nam jeszcze jedną szansę.
Serdecznie pozdrawiamy

Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Usiedliśmy do stolika na zewnątrz. Po dosłownie chwili kelnerka przechodząca z czyimś zamówieniem przywitała nas i powiedziała, że za chwilę przyniesie kartę. Tak też się stało, nie musieliśmy czekać długo i po chwili wybieralismy już sobie coś do jedzenia i picia. Na zamówienie czekaliśmy może 10-15 minut, oczywiście od razu zostały nam podane napoje. Pizza pyszna, znajomi mieli burgera i sałatki, wszystkim smakowało, każdy oddał puste talerze. Przystępne ceny i dobra, miła obsługa, dziewczyny młode, sprytne, dobrze zorganizowane :)

Dziękujemy, abtripuje
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fakt czeka się długo po złożeniu zamówienia , jednak jedzonko rekompensuje czas oczekiwania . Polecam Burger Texas ( pikantne ) . Pozdrawiam .

Dziękujemy, Norbert S
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przez 10 minut czekania nikt nawet nie podszedł z menu mimo że lokal pusty... Jedzenia nie dane nam było skosztować

Dziękujemy, przemys_awo2019

Sioux Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Sioux Restauracja? Podziel się wrażeniami!