Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przestronne pokoje, bardzo wygodne łóżka, urozmaicone śniadania (+ kawa i ciastko na wynos), bardzo dobre jedzenie w hotelowej restauracji . Obsługa uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Plus za oświetlenie sufitowe w pokoju, którego osobiście bardzo mi w większości hoteli brakuje.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bruine86
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: UrszulaD26, Kierownik, Dwór Czarneckiego Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 19 maja 2019

Szanowny Gościu, Dziękujemy serdecznie za miłe słowa i tak wysoką opinię na temat naszego obiektu, kuchni, asortymentu śniadań oraz obsługi i naszych dogodności hotelowych.Jest to największa nagroda za naszą pracę gdy nasi Goście są zadowoleni a ich oczekiwania spełnione. z poważaniem Dwór Czarneckiego

Zrecenzowano: 5 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety pod prysznicem brak cieplej wody, trzeba było myć się zimną. Śniadania mało zróżnicowane i średnio przyjemna obsługa kelnerska podczas śniadania. Wystrój z lat 90tych. Recepcjonistka dość ciekawska.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Celina898
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Urszula D, Kierownik recepcji, Dwór Czarneckiego Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2018

Szanowni Państwo. dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. W przypadku braku ciepłej wody należy zgłosić ten fakt hotelowej recepcji, która natychmiast zleca usunięcie usterki konserwatorom. Niestety w czasie Państwa pobytu taka informacja do nas nie dotarła. Postaramy się, by śniadania w naszym hotelu były bardziej zróżnicowane. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Z poważaniem, Dwór Czarneckiego.

Zrecenzowano: 24 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jednak jedzenie naprawdę smaczne i niedrogie, polecam buraczane kaszotto z dorszem i policzki wołowe, stół bilardowy jest ale nieczynny, nieczynny grill na zewnątrz a szkoda. Tak niby z gustem ale to jednak bezguście króluje. Pokoje przestronne, łazienka na minus za brak haczyków do powieszenia czegokolwiek i miejsca mało na podstawowe środki higieny osobistej. Dopracować i skupić się na detalach a nie pseudo przepychu. Jakość do ceny ok. Śniadanie urozmaicone i smaczne.

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Kaxik666

Szanowni Państwo, dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Nasz hotel jest również obiektem posiadającym sale bankietowe, które udostępniane są na wesela czy też inne przyjęcia okolicznościowe. W przypadku wesela organizowanego na sali cesarskiej i przyległej do niej - Klubu Jakuba goście nie mogą skorzystać z usługi bilarda o czym informuje recepcja hotelowa. Są to wyjątkowe sytuacje ale zawsze należy zapytać o to recepcję. Grill na chwilę obecną udostępniamy na imprezy zorganizowane lub dla osób prywatnych, które chcą skorzystać z oferty grilla za dodatkową opłatą. W miesiącu czerwcu i lipcu w każą niedzielę organizowane są rodzinne BBQ., na które serdecznie zapraszamy.Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Proszę zatem przyjąć z tego powodu nasze najszczersze przeprosiny. z poważaniem Dwór Czarneckiego

Zrecenzowano: 27 lutego 2018

Obsługa doskonała , warunki bardzo dobre, masaże wyśmienite , wszystko było super . Jedzenie było pięknie podane można było świeżo i zdrowo zjeść . Pokoje czyste , dobrze wyposażone , łazienka też. Ogólnie było bardzo fajnie

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, wikamalec140
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Urszula D, Kierownik recepcji, Dwór Czarneckiego Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 1 marca 2018

Szanowny Panie wikamalec140, Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu, w którym znalazł Pan aby podzielić się swoją opinię na temat naszego hotelu i wystawienia tak wysokiej opinii. Jest nam niezwykle miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i że same pozytywne emocje pozostały z pobytu w naszym hotelu. z poważaniem personel Dworu Czarneckiego

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017

Miejsce na wypoczynek, nocleg i jedzenie rewelacyjne w każdym calu. Spa niewielkie ale wystarczające,pokoje czyste i przestronne. Jedzenie (zwłaszcza śniadanie) obfite, smakowite i świeże, personel miły i pomocny. Ceny zaś skrojone na miarę, absolutnie niewygórowane i zachęcające do skorzystania. Będę tu wracał z pewnością!

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, roburek2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Urszula D, Kierownik recepcji, Dwór Czarneckiego Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2017

Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za odwiedzenie nas w Dworze Czarneckiego a także za poświęcenie czasu, który znaleźli Państwo aby podzielić się swoją opinię na temat naszego hotelu oraz tak wysoką notę. Mamy nadzieję, że będziemy mieli zaszczyt powitać Państwa w naszym hotelu podczas kolejnego pobytu w Białymstoku.
z poważaniem Dwór Czarneckiego