Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019

Super hotel bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone.Szczególnie wykwintne pierogi z dziczyzny. Tatar wyśmienity. Pokoje hotelowe bardzo czyste. Ceny przystępne w hotelu i w całym obiekcie.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, jerzyczyzew
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaG10831, Kierownik recepcji, Hotel PodlasieOdpowiedź udzielona 10 kwietnia 2019

Szanowny Panie Jerzy,
Dziękujemy za pobyt w Hotelu Podlasie i pozostawienie swojej opinii. Cieszymy się, że zarówno hotel jak i dania serwowane w naszej restauracji spełniły Pana oczekiwania. Zapraszamy do kolejnych równie udanych pobytów.
Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 30 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przyjemny, czyste, schludne pokoje, świetna kuchnia w restauracji i na śniadaniu. Bardzo miła obsługa, polecam serdecznie. Hotel zasługuje na 3 gwiazdki (ma dwie). Duży parking na plus. Jedynie miękkie materace w łóżkach mogą przeszkadzać osobom z chorobami kręgosłupa

Termin pobytu: styczeń 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, saatur
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaG10831, Kierownik recepcji, Hotel PodlasieOdpowiedź udzielona 1 lutego 2019

Szanowny Panie,
Dziękujemy za pobyt w Hotelu Podlasie i poświęcenie czasu na napisanie opinii. Cieszymy się, że nasz Hotel i Restauracja spełniły Pana oczekiwania. Dziękujemy również za uwagi na temat naszych materacy. Zapraszamy ponownie do kolejnych równie udanych pobytów.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 29 października 2018

Hotel bardzo przyjemny, czysty osadzony w centrum. Ma on na pewno bardzo dużo zalet takich jak świetne śniadanie, cisza w pokoju czy wykwalifikowany a zarazem bardzo miły personel. Ja jak najbardziej polecam i zachęcam odwiedzić ten hotel.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, PetroFronczak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaG10831, Kierownik recepcji, Hotel PodlasieOdpowiedź udzielona 7 listopada 2018

Szanowny Panie,
Dziękujemy za pobyt w Hotelu Podlasie i napisanie swojej opinii. Cieszymy się, że zarówno Hotel jak i śniadanie spełniły Pana oczekiwania. Cieszą nas również miłe słowa o naszym personelu. Zapraszamy ponownie do nas. Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo mi się podobało. Pokoje duże. Ładne. Bardzo dobra restauracja chociaż nie najtańsza. Jedyny minus to odległość od centrum trochę daleko. Za to parking duży i bezpłatny. Śmiało mogę polecić każdemu

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, MarzenaPolak

Szanowna Pani Marzeno,
Dziękujemy za pobyt w Hotelu Podlasie i poświęcenie czasu na napisanie swojej opinii. Cieszymy się, że zasłużyliśmy na Pani rekomendację. Dziękujemy również za uwagi i zapraszamy ponownie.
Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ostatnia noc w Polsce na uroczym Podlasiu nocleg wybrałem w Białymstoku o hotelu słyszałem dobre recenzje od znajomych. Postanowiłem to sprawdzić. No i przyznaję iż mieli rację. Hotel przyjemny nastawiony na dobrą obslugeg klienta. Pokoje schludne urządzone że smakiem. Wszystko na swoim miejscu i bardzo wygodne materace. Obsługa uśmiechnięta i bardzo pomocna. Śniadanie obfite smaczne niczego nie brakuje obsługa świetna profesjonalna. Zdecydowanie mogę polecić i polecam ten hotel.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Sławomir K

Szanowny Panie Sławomirze,
Dziękujemy za wybranie Hotelu Podlasie. Cieszymy się, że zarówno hotel jak i obsługa spełniły Pana oczekiwania. Cieszymy się, że również nasze śniadanie zasłużyło na pozytywna opinię. Dziękujemy za rekomendację i zapraszamy ponownie do nas.
Pozdrawiam,