“Kulinarna uczta i nie tylko..”

Restauracja Mazel Tov Kuchnia Żydowska
Nr 64 wśród 240 Restauracje (Białystok)

Bardzo klimatyczne miejsce. Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno wystroju jak i smaku potraw. Przekąski wyborne. Śledzie w trzech wydaniach godne spróbowania. Tatar przygotowywany przy stoliku...palce lizać. Sandacz...wyśmienicie skomponowany z kiszoną kapustą z delikatną nutą miodowego smaku. I przyznam...hit...herbata żydowska z cynamonem, goździkami i oczywiście czosnkiem. Polecam gorąco!

Dziękujemy, Ficaria

Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce niepozorne ale z charakterem wiadomo... potrawy smaczne podane apetycznie, miła i profesjonalna obsługa...

1  Dziękujemy, kogielmogiel
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Restauracja polecona przez znajomych. Zachwyciła już od samego wejścia. Przepiękne, klimatyczne przejście do głównej sali zapiera dech. Im człowiek wchodzi głębiej, tym jest bardziej oczarowany. Wnętrze bardzo stylowe, eleganckie, ze smakiem. Potrawy, które próbowaliśmy były wyśmienite, m.in. okoń morski filetowany na oczach gościa. Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Klient czuje się doceniony i dopieszczony. Bardzo szeroki wybór win, wraz z ich historia i odpowiednim podaniem, którego nie powstydziłyby się najbardziej prestiżowe restauracje.

Ogólne wrażenie- celujące. Z pewnością nie raz powrócimy. Każdy powinien zasmakować tego luksusu i zobaczyć, jak nie wiele trzeba, żeby poczuć się ważnym

Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, Ada M
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W Białymstoku odwiedziliśmy już wiele miejsc, w tym Tygielek, który tworzy podobny klimat. Miejsce i wystrój jest przeurocze, zwłaszcza stoliczki za zewnątrz, nad którymi zawieszone są lamki. Środek jest równie przytulny i stwarza cudowna, rodzinna atmosferę jednoczenie bardzo elegancka. W rogu widzieliśmy instrumenty wiec założyliśmy, ze czasem organizowane są tu koncerty na żywo. Nie mieliśmy jednak przyjemności żadnego posłuchać. Świetna obsługa, przemiłe kelnerki, które uśmiechając się poprawiły nam humory w te deszczowe popołudnie.
Co do dań: zamówiliśmy tatar z tuńczyka, który był bardzo smaczny, żydowska penicylinę (rosół z domowym makaronem) - szkoda, ze letni a nie gorący (danie dla osób, które lubią słone potrawy), gołąbki dobre, domowe, ale bez większych rewelacji. Zupa jankiela to zupa gulaszowa, bardzo dobra i pikantna.
Pyszne domowe wino, świetna buza i przepyszna pascha na deser (pozycja obowiązkowa).
Niestety herbata zydowka, z czosnkiem, nie przypadła nam do gustu - smakowała podobnie jak woda po ogórkach kiszonych ;)
Jeśli chodzi o wady to zdecydowanie mała karta (tylko 4 dani główne), która w dodatku nie zawierała kilku pozycji tego dnia ( m.in. Nie było żadnych ryb). Ceny dość wysokie, ale wyszliśmy najedzeni.
Polecam przejść i samemu przekonać sie jak podoba nam sie kuchnia żydowska.

Dziękujemy, lola_cch
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Urocze miejsce z czarująco odpowiednim wystrojem. Profesjonalna obsługa, ciekawa karta dań i napojów nie tylko wyskokowych (herbata po żydowsku). Warto zajrzeć i podegustować. Śledź godny polecenia, w końcu Podlasie zobowiązuje ;)

Dziękujemy, Rodzina_w_Podrozy

Restauracja Mazel Tov Kuchnia Żydowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mazel Tov Kuchnia Żydowska? Podziel się wrażeniami!