“Ładne miejsce z bardzo słabym jedzeniem”

Zachodnia Kawiarnia & Bistro
Nr 112 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 5 września 2019

kawiarnia ma bardzo fajny wystrój, sympatyczną kelnerkę i beznadziejne jedzenie. W zasadzie tyle razy ile zaryzykowałam była wtopa - nawet kawa z przelewu...Inny temat to bardzo wysokie ceny.

Dziękujemy, famillka

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Bistro troszkę na uboczu, mały osiedlowy parking. Wystrój nowoczesny, duuużo zieleni. Obsługa sympatyczna. Co do dań obiadowych - nieduży wybór 3 - 4 dania, plus burgery i sałatki, no i oczywiście ciasta. Ciasta naprawdę smaczne, do tego spory wybór kaw i soków. Dania obiadowe niestety drogie, porcje średnie no i sam smak też raczej średni. Raczej nie jest to miejsce gdzie codziennie można zajść na obiad... ale na ciacho jak najbardziej ;)

1  Dziękujemy, Faithless01
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Kawiarnia Zachodnia to odkryta w sobotę perełka Białegostoku. Piękne, zielone od kwiatów wnętrze, fajny, miły i klimatyczny ogródek. Bardzo smaczna kawa, pyszny świeżo wyciskany sok. Można tam też coś zjeść, ale to zostawiamy na następną wizytę. W ofercie są śniadania!!

Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce skryte w osiedlu. Bardzo fajny wystrój kawiarni. Kawa niezwykle smaczna, mieliśmy okazję spróbować americano i była naprawdę bardzo smaczna. Obsługa na plus, wystrój także. Na miejscu poza genialną kawą można miło spędzić czas, pograć w gry lub przekąsić coś na słodko. My akurat nic nie jedliśmy, ale wyglądało to zachęcająco. Warto wpaść na kawę.

Dziękujemy, bert6969
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Fantastyczne miejsce do spotkania że znajomymi, zjedzenia posiłku czy też wypicia kawy. Miła atmosfera, spokojna muzyka w tle sprawia że czujesz się wspaniale i nie masz ochoty na wyjście. Polecam

Dziękujemy, Prekursor P

Zachodnia Kawiarnia & Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Zachodnia Kawiarnia & Bistro? Podziel się wrażeniami!