“Bardzo dobre sushi :)”
Tokyo Sushi — recenzja

Tokyo Sushi
Zamów online
Nr 153 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 6 września 2019

Sushi bardzo smaczne w niewygórowanej cenie i miłej atmosferze. Zamówilismy zestaw tokyo i dodatkową rolkę w tempurze - pyszne. Czas oczekiwania nie za dlugi, super połączone składniki, odpowiedniej grubosci panierka - krótko mówią bardzo przyzwoite sushi, nieustepujące miejsca droższej konkurencji. Obsługa miła. Na pewno wybierzemy się ponownie :)

Dziękujemy, JOanna98i
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie dostałam całe zamówienie, zwrot za to co nie dowieźli, zrobić przelewem nie mogą. Dowieźć też nie mogą. Muszę sama jechać do nich.
Same sushi zrobione tak sobie, ryżu za dużo - po prostu nie smakowało . Kiedyś było super, teraz kiepsko - nie polecam zapłaciłam przez aplikacje - 101 zł - a na paragonie 79 zł , brawo, fajny biznes
A jak menedżer rozmawia z klientami ? To po prostu chamstwo !
( proszę zobaczysz screena rozmowy )

Dziękujemy, Ksenia S

Tokyo Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Tokyo Sushi? Podziel się wrażeniami!