“Pysznie ”
Piu'di Pizza — recenzja

Piu'di Pizza
Zamów online
Nr 56 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Sprawdzony przepis prosto z Italii, idealne ciasto, świeże warzywa, odpowiednie proporcje. Rozkoszuj się wieloma smakami pysznej pizzy, makaronami, sałatkami i zupami! Serwujemy dania mięsne, rybne, wegańskie i wegetariańskie. Piu'di Pizza to więcej niż pizzeria, to tradycja włoskiej kuchni na Twoim talerzu! Zapraszamy do Piu'di Pizza na wyjątkowe chwile z mnóstwem dobrego smaku!

Pyszna pizza, dobre napoje, miła obsługa jednak czas oczekiwania na pizzę czasami jest za długi.. ceny całkiem ok.

Dziękujemy, 210asiaf

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Składniki wysokiej jakości, bardzo dobre ciasto. Miła obsługa. Dobra lokalizacja. Bardzo mnie cieszy, że w Białymstoku powstają miejsca z tak dobrym wyrobem. Wydawać by się mogło, że to nic takiego, żadna filozofia, po prostu pizza. A jednak... Tutejsza pizza jest jedną z lepszych które jadłam w Polsce, a pisząc to jestem świeżo po powrocie z Włoch zatem o czymś to świadczy. Na pewno wrócę do tego miejsca jak tylko ponownie zawitam do Białegostoku.

1  Dziękujemy, 920katarzynas
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

W lokalu byłem dwukrotnie i dwukrotnie wyszedłem nad wyraz kontent z obsługi, a przede wszystkim z przepysznej, prawdziwie włoskiej pizzy. Dodatkowym atutem jest pyszny weizen :)) Jakiś czas temu astanawiałem się, gdzie pójdziemy z żoną świętować rocznicę ślubu, już nie muszę, wiem. Good job !

1  Dziękujemy, Maciek W
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę najlepsza pizzeria w mieście i nie tylko. Nigdzie już nie chcę jeść pizzy poza piudi, wszystko jest z dobrych składników, passata nie jest wysuszona, czuć jej smak i wilgotność. Zdecydowanie warto spróbować pizzy z jajkiem sadzonym. Makaron jadłam jeden, również dobry. Wino też nie najgorsze, chociaż mógłby być większy wybór.
Szkoda, że nie ma kart stałego klienta chętnie bym skorzystała. :)

1  Dziękujemy, bentkowskya
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza pizza w mieście, składniki pierwsza klasa, ciasto wyśmienite - odpowiednio słone i chrupiące. Zachęcam nie sugerować się negatywnymi opiniami nt samej pizzy, świat dzieli się na ludzi którzy lubią pizzę włoska i takich, którzy wolą pizzę w stylu amerykańskim. Jeśli jesteś zwolennikiem tej pierwszej, na pewno się nie zawiedziesz:)
Pozdrawiam!

Dziękujemy, 418dawidm

Piu'di Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Piu'di Pizza? Podziel się wrażeniami!