“Suuuper”
Cechowa — recenzja

Cechowa
Nr 78 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Cechowa była tu „od zawsze”. O kilkudziesięciu latach burzliwej historii tego miejsca jeszcze długo opowiadać będą rzemieślnicy, strażacy i listonosze. Każdy w Białymstoku zna kogoś, kto miał tu wesele albo przynajmniej zna kogoś, kto zna kogoś, kto… I tu pojawiamy się my, zaczynając całkiem nowy etap w życiu tego miejsca, budynku, ulicy Warszawskiej. Nie bez tremy. Wszak miłośnicy tej przestrzeni wiele by dali, żeby zatrzymać czas. Czas jednak płynie nieubłaganie, my zaś po gruntownym remoncie otwieramy nowy lokal. Z szacunkiem dla historii, z nowymi pomysłami i własną interpretacją marki Cechowa. Z nieustającymi pozdrowieniami, załoga Zmiany Klimatu!
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo lubię lokal, super atmosfera, miła obsługa, szczególnie fajnie jest podczas jakichś wydarzen muzycznych. Bardzo dobre drinki i jedzenie. Miałam okazje też spróbować cateringu z Cechowej - niebo w gębie!

Dziękujemy, Hania K

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jako menager lokalu, raczej nie napiszę obiektywnej recenzji, ale mogę kilka rzeczy polecić :) Na pewno polecam naszą kuchnię - moim faworytem jest karkówka sous-vide i tarta cytrynowa. Poza tym naszymi best-sellerami są "ćwierćfunciaki z serem" i pielmieni. Do tego oferujemy spory wybór piw, także tych rzemieślniczych oraz drinków. Dwie duże a jednocześnie przytulne sale restauracyjne, letni ogród oraz zróżnicowana oferta powodują, że jest mnóstwo okazji, do których Cechowa pasuje: wczesne śniadania (w tygodniu zapraszamy od 8:00) szybkie lunche, wieczorne spotkania ze znajomymi, nastrojowe wyjścia we dwoje, a także większe imprezy okolicznościowe (sala barowa jest w stanie pomieścić grupy do 70 osób). Mimo sporej powierzchni udało nam się nadać przestrzeni przytulny i kameralny klimatu. Za wystrój wnętrza odpowiada Aleksandra Michałowska, natomiast za projekt i wykonanie ogródka, Piotr Łasiewicki.

Dziękujemy, 869wojciech_
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Cechową wczoraj, na podstawie opinii w internecie. Aż dziwne, że tu jest ich tak mało. To był strzał w 10. Przepyszne jedzenie. Wszystko - tatar, śledzik-szuba, na obiad - doradca, pierogi, makaron cechowy, desery - blok czekoladowy, tarta cytrynowa, brownie, lody czarne. Wszystko palce lizać. Przy tym przemiła, nienarzucająca się obsługa. Można się przyglądać, jak przygotowywane są dania

Dziękujemy, time2801
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Każdy kiedyś miał wesele, albo był na weselu, albo zna kogoś kto zna kogoś kto był na weselu w Cechowej. To było lata temu, a teraz jest tam otwarta kuchnia, obsługa kelnerska, dość nowocześnie podane jedzenie, chociaż co jakiś czas pojawiają się klasyki klasyków. W tygodniu podają lunche w bardzo dobrej cenie, wszystkie wypieki robią sami i mają bardzo duży wybór różnych alkoholi i "softów". Cudna kawa z ekspresu przelewowego. Jedzenie pyszne! Kucharze zdecydowanie wiedzą co robią :) Obsługa kelnerska profesjonalna, chociaż jednocześnie wyluzowana i nienachalna. Ciekawy wystrój, a wieczorami jest otwarty Pub gdzie można wypić drinka/piwko/wódkę/itp. Obowiązkowe miejsce dla każdego, kto jest niedaleko Warszawskiej 6!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, dumamka
Zrecenzowano 7 grudnia 2018

Zamówiliśmy zupę fasolową, makaron tagiatelle z grzybami i boczkiem oraz pierogi z kaczką. Zupa- bardzo dobra, jak " u Mamy". Tagiatelle niestety rozgotowane.
Pierogi z kaczką- samo ciasto bardzo dobre, niestety farsz wymaga lepszego przyprawienia, mięso do farszu prawdopodobnie pochodziło z rosołu. Pozdrawiam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Zabianka

Cechowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Cechowa? Podziel się wrażeniami!