Białystok

“Najlepsze sushi w Polsce!”
Koku Sushi — recenzja

Koku Sushi
Zamów online
Nr 28 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Sieć sushi barów KOKU Sushi powstała z myślą o Gościach, którzy poszukują nowych doznań kulinarnych oraz niebanalnych połączeń smaków. Przytulne wnętrza utrzymane w charakterystycznej dla kraju kwitnącej wiśni harmonii kolorów pozwoli mile spędzić czas. KOKU Sushi zaskoczy cię niebanalnym podejściem do sztuki przyrządzania tej wielowiekowej potrawy. Jesteśmy z Wami już od 2004 roku.
Zrecenzowano 2 września 2019

Moment gdy poznałem Koku pamiętam jak dziś. To uczucie mógłbym porównać to jedynie z pierwszą gwiazdką lub świętowaniem 7 urodzin w dniu 11 września 2001 roku, czyli reasumując - coś nieprawdopodobnego. Wcześniej jedynym akceptowalnym "sushi" był dla mnie śledź w śmietanie, ale od tamtej pory rolki golden california czy deserowe uromaki sweet crunch mógłbym jeść częściej niż ziemniaki!

1  Dziękujemy, Mateusz R

Zrecenzowano 1 września 2019

Pyszne sushi, dużo różnorodnych zestawów w menu, więc za każdym razem można spróbować czegoś nowego, bardzo miła obsługa. Polecam :)

Dziękujemy, KarolinaaWy
Zrecenzowano 1 września 2019

Doskonałe, świeże sushi! Tatar z łososia również zrobił na mnie duże wrażenie! A do tego przemiła obsługa!

Dziękujemy, zmiloscidoslodkosci
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Miła obsługa, z dobrym, dobrze wyglądającym jedzeniem. Lokal zadbany, schludny i nowoczesny. Polecam

Dziękujemy, HubZuk
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam to miejsce regularnie :) obszerna karta, każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście uwielbiam i polecam

1  Dziękujemy, martakmz

Koku Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Koku Sushi? Podziel się wrażeniami!