“Świetne miejsce”
Koku Sushi — recenzja

Koku Sushi
Zamów online
Nr 28 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Sieć sushi barów KOKU Sushi powstała z myślą o Gościach, którzy poszukują nowych doznań kulinarnych oraz niebanalnych połączeń smaków. Przytulne wnętrza utrzymane w charakterystycznej dla kraju kwitnącej wiśni harmonii kolorów pozwoli mile spędzić czas. KOKU Sushi zaskoczy cię niebanalnym podejściem do sztuki przyrządzania tej wielowiekowej potrawy. Jesteśmy z Wami już od 2004 roku.
Zrecenzowano 1 września 2019

Doskonałe, świeże sushi! Tatar z łososia również zrobił na mnie duże wrażenie! A do tego przemiła obsługa!

Dziękujemy, zmiloscidoslodkosci

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Miła obsługa, z dobrym, dobrze wyglądającym jedzeniem. Lokal zadbany, schludny i nowoczesny. Polecam

Dziękujemy, HubZuk
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam to miejsce regularnie :) obszerna karta, każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście uwielbiam i polecam

1  Dziękujemy, martakmz
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Dania bez zarzutu, smaczne, ładnie podane, ciekawe połączenie smaków. Dużo opcji nie także dla osób, które sushi nie koniecznie jedzą :) Wino dopasowane do menu <3 A co najważniejsze - przemiłe panie, które potrafią doradzić :) Polecam każdemu!

Dziękujemy, Martyna K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Smaczne sushi w samym centrum miasta! Bardzo ładne wnętrze lokalu i przemiła obsługa. Polecam serdecznie wszystkim

Dziękujemy, Nicol S

Koku Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Koku Sushi? Podziel się wrażeniami!