“Ciekawe doznania kuchni regionalnej ”
Tygiel — recenzja

Tygiel
Nr 4 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Tygiel powstał z inspiracji przedwojenną historią wielokulturowego Białegostoku. Odkrywaj razem z nami smaki tego niezwykłego miasta, w którym przenikały się cztery wielkie kultury. Pozwól zaprosić się w tę osobliwą kulinarną podróż.

Podczas wizyty w Białymstoku szukaliśmy wraz ze znajomymi miejsca z regionalnym jedzeniem. Profil kuchni 4 kultur bardzo nas zainteresował. Dobre, nieprzesadzone regionalne posiłki (na zdjęciu żydowski kawior z wątróbki). Jedyny minus obsługa, młody miły Pan lecz nic nie zostało nam zaproponowane i bardzo się spieszył a oczekiwaliśmy jakiejś wiedzy na temat jedzenia, które nam podano.

1  Dziękujemy, juliafR2039KH

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubię te restaurację, bywam tutaj podczas każdego pobytu w Białymstoku. Jedzenie jest świetne, warte swojej ceny, szczególnie uwielbiam pielmini i kartacze, najlepsze jakie jadłam. Obsługa miła i na wysokim poziomie. Polecam gorąco restaurację.

1  Dziękujemy, 186wiolettak
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

W centrum Białegostoku jest przecudna mała restauracja Tygiel. Bardzo smaczne dania i przeurocza obsługa . Serdecznie polecam!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, anielka2019
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pod koniec sezonu odwiedziliśmy restauracje za namową znajomych. Zamówiliśmy pielmieni i kartacze. Te pierwsze były bardzo dobre, zaś w kartaczach znakomicie było doprawione mięso zaś "ciasto" już bez smakum. Obsługa była niezwykle miła i pomocna. Ceny należą do średnich. Warto tu zajrzeć dla podlaskiej kuchni.

2  Dziękujemy, B4rt3k
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie godne polecenia miejsce . Przystawka tatar i szuba bardzo smaczne. Jeleń i golonko bardzo dobre, jedyni ziemniaczki do golonki trochę za twarde

Dziękujemy, patryk z

Tygiel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Tygiel? Podziel się wrażeniami!