“Smacznie”
Tygiel — recenzja - ZAMKNIĘTE

Tygiel
Opis: Tygiel powstał z inspiracji przedwojenną historią wielokulturowego Białegostoku. Odkrywaj razem z nami smaki tego niezwykłego miasta, w którym przenikały się cztery wielkie kultury. Pozwól zaprosić się w tę osobliwą kulinarną podróż.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie godne polecenia miejsce . Przystawka tatar i szuba bardzo smaczne. Jeleń i golonko bardzo dobre, jedyni ziemniaczki do golonki trochę za twarde

Dziękujemy, patryk z

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko smaczne, próbowaliśmy w 11 osób chyba połowę menu, jednakże minusem było słabe piwo - każde, te z nalewaka jak i z butelek.

1  Dziękujemy, PodrozeMiD
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji mieliśmy okazję być dwa razy podczas pobytu w Białymstoku. Jedzenie tutaj jest świetne. Menu bardzo pomysłowe, ciekawe potrawy do wyboru, których nie znalazłam wcześniej. Smakowało nam wszystko, zarówno dania główne jak i przystawki oraz deser. Golonka i stek z polędwicy pyszne. Czuć było dobrą jakość składników oraz to, że jedzenie przygotowywane jest na bieżąco. Z napojów polecam Pigwoniade, oryginalna i dobra. Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, Y2658FYjuliab
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie - pielmiemi i kartacze. Dodatkowo wielki plus za papierowe słomki :-) restauracja znajduje się na rynku, a więc bardzo łatwo trafić.

Dziękujemy, 90olapiasecka
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Nie polecam sałatki z gęsią. Danie zupełnie nie doprawione, sałata bez dresingu i bez smaku , uboga w składniki . Gęsina gumowata. Nie tego się spodziewałam za prawie 30 zł.

Dziękujemy, Anna K

Tygiel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych