“Smacznie”
Tygiel — recenzja

Tygiel
Nr 4 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Tygiel powstał z inspiracji przedwojenną historią wielokulturowego Białegostoku. Odkrywaj razem z nami smaki tego niezwykłego miasta, w którym przenikały się cztery wielkie kultury. Pozwól zaprosić się w tę osobliwą kulinarną podróż.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie godne polecenia miejsce . Przystawka tatar i szuba bardzo smaczne. Jeleń i golonko bardzo dobre, jedyni ziemniaczki do golonki trochę za twarde

Dziękujemy, patryk z

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko smaczne, próbowaliśmy w 11 osób chyba połowę menu, jednakże minusem było słabe piwo - każde, te z nalewaka jak i z butelek.

1  Dziękujemy, PodrozeMiD
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji mieliśmy okazję być dwa razy podczas pobytu w Białymstoku. Jedzenie tutaj jest świetne. Menu bardzo pomysłowe, ciekawe potrawy do wyboru, których nie znalazłam wcześniej. Smakowało nam wszystko, zarówno dania główne jak i przystawki oraz deser. Golonka i stek z polędwicy pyszne. Czuć było dobrą jakość składników oraz to, że jedzenie przygotowywane jest na bieżąco. Z napojów polecam Pigwoniade, oryginalna i dobra. Wrócimy na pewno!

Dziękujemy, Julia B
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie - pielmiemi i kartacze. Dodatkowo wielki plus za papierowe słomki :-) restauracja znajduje się na rynku, a więc bardzo łatwo trafić.

Dziękujemy, 90olapiasecka
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie, podobało nam się wystrój, poziom obsługi, a przede wszystkim jedzenie bardzo nam smakowało. Wszystko było świeże, ładnie podane i dobrze doprawione. Pielmieni jedne z lepszych jakie jadłem, pierwszy raz miałem też okazję zjeść zupę Jankiela, pyszna. Zdecydowanie polecam to miejsce!

Dziękujemy, marcinmO9928PW

Tygiel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Tygiel? Podziel się wrażeniami!