“zwykła”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Po Prostu Pizza Club
Nr 165 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 2 września 2019

Ciasto faktycznie ciniutkie, ale pizza jak dla mnie to bez jakiejs rewelacji, no taka normalna. moze inne smaki ciekawsze

Dziękujemy, Hania K
Zrecenzowano 23 stycznia 2018

Wybraliśmy się na pizze do tego lokalu i bardzo się ucieszyłem bo w restauracji byliśmy jedynymi klientami. Co chwila osoby rozwożące pizze odbierały kolejne pizze a My zamówiliśmy i spokojnie czekamy. Po 40 minutach oczekiwania zaczęliśmy się niecierpliwić. Pizze dostaliśmy po około godzinie oczekiwania. Pizza w smaku średnia. Szybko zjedliśmy i chcieliśmy jak najszybciej wyjść po takim okresie oczekiwania. Przy wyjściu kolejna niespodzianka. Pomimo że na początku zapytaliśmy czy można płacić kartą, okazało się że jedyny terminal płatniczy zabrał ktoś ze sobą wioząc pizze do klienta. Miał być za chwilę, ale niestety musieliśmy poczekać kolejne 10 minut na powrót terminala. Nigdy więcej tam nie pójdę, chyba że będę mało głodny i będę chciał bardzo długo posiedzieć.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, ralfs269

Po Prostu Pizza Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Po Prostu Pizza Club? Podziel się wrażeniami!