“Wow!”

Miodosytnia-Kawiarnia Bistro
Nr 131 wśród 244 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powitała nas przemiła obsługa i bardzo przyjemny wystrój. Zamówiliśmy tatar z kaczki i pierogi z jeleniem oba dania były fenomenalne! Rzadko się zdarza że coś tak wspaniale smakuje! Dodatkowo obszerny wybór miodów pitnych i innych napitków. Wrócimy tu na 100%!

1  Dziękujemy, B4rt3k

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi z królikiem i śmietaną tymiankową bardzo dobre, ciekawe danie bo pierogi z czarnego ciasta. Bardzo miła obsługa. Na dania długo się czeka ale tak to jest jak się gotuje a nie podgrzewa w mikrofali. Done piwo gryczane.

Dziękujemy, Ela C
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Uwielbiam lokal za wystrój, za desery i kawę. Skusiliśmy się z mężem i dziećmi na obiad. Podany szybko. Obsługa bardzo miła. Jednak na tym moje zachwyty się kończą. Niby ok. Niby ładnie podane. Wariacja na temat schabowego klasyka i bulionu. Niby urozmaicone to to. Ale jedno co mi się skojarzyło to sól. Sól i jeszcze raz sól. Duuuuuużo soli. Chwała za kapary podane z mieszanką grill warzyw bo bym nie czuła co jem. Język cierpnie. Gdzie reszta smaków? Słodko kwaśno gorzko... Nic tych rzeczy. Mam nadzieję, że kucharz tego dnia był po dobrej imprezie i zapomniał ile razy solił i że to był jednorazowy niewypał. Na pewno wybierzemy się tam jeszcze raz, choćby dla pysznej Herbaty lawendowej.

Dziękujemy, 999moniag
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Drinki przepyszne (zamówiliśmy piwo z miodem, whiskey z miodem i sam miod pitny) tak samo frytki. Jedyny minus za duszące zapachy dochodzące z kuchn

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, lola_cch
Zrecenzowano 9 lutego 2019

O Miodosytni nie słyszeliśmy wiele. Właściwie to nie słyszeliśmy nic. Niemniej jednak przejeżdżając Aleją (a konkretniej stojąc na światłach na skrzyżowaniu z Sienkiewicza), mój wzrok bardzo często skupiał się na logo Miodosytni (muszę zresztą przyznać, że bardzo ładnym i takim - na mój gust - bardzo "aktualnym"). Od samego początku miejsce to bardzo mnie intrygowało. Przyszedł czas na wizytę.
Lokal bardzo ładny, totalnie podchodzący pod mój gust (na upartego mógłbym stwierdzić, że każda restauracja mogła by tak wyglądać, jednak wtedy kulinarny świat stałby się nudny). Cegiełki, szaro białe kolory sćian, przełamane żywą zielenią roślin, jasne drewno. Totalnie moje klimaty i za to ogromny plus z mojej strony.
Wchodzimy, siadamy, dostajemy menu. Wybieramy dania. Ja już wybrałem, młody też, żona jeszcze się waha. Podchodzi kelnerka. Z racji tego, że żona jeszcze się namyśla składam zamówienie jako pierwszy. Później młody. Na koniec żona. I tu zaczynają się schody:
- poproszę to
- tego niestety nie ma.
- yyy hmmm.... chwila... no dobra, to może to
- tego też nie ma.
- no dobra, to niech będzie to
- tego też nie ma.
Wpadliśmy w delikatną konsternację. W ogóle to pierwszy raz przytrafiło nam się coś takiego i dzisiaj - nauczeni doświadczeniem - z pewnością byśmy podziękowali i wyszli. Żona finalnie zamówiła coś czego nie chciała i co finalnie okazało się totalnie nie w jej klimatach jeśli chodzi o smak (mój zresztą też). Także z dobrze zapowiadającego się obiadu zrobiła się lekka stypa, gdyż żona była wręcz wściekła co dało się odczytać po jej wzroku. W sumie nawet teraz, w momencie gdy piszę tę recenzję, zastanawiam się dlaczego zostaliśmy. Zabrakło odwagi. Było nam zwyczajnie niezręcznie. W każdym razie zastanawia mnie fakt, dlaczego kelnerka nie raczyła nas poinformować, że praktycznie połowy dań z menu nie ma. Swego czasu, podczas początków naszych kulinarnych przygód, za każdym razem pytałem czy wszystko w menu jest. No i za każdym razem było. Przestałem więc pytać, ponieważ przeważnie, jak czegoś nie było, kelner od razu o tym informował. Więc na tej płaszczyźnie - porażka.
Jeśli chodzi o jedzenie które otrzymałem ja i młody to wszystko było smaczne i pięknie podane - tutaj nie mogę (i nie chcę) przyczepić się absolutnie do niczego. Porcje duże, aczkolwiek zawsze powtarzam, że nie ilość a jakość stanowi wyznacznik.
Krótko podsumowując: mieliśmy pecha. Pecha do obsługi. Wrócimy tu jeszcze na pewno, ze względu na styl i dobre jedzenie. Wpadki zdarzają się każdemu, a temu lokalowi moim zdaniem warto dać drugą szansę. Liczę na to, że następnym razem będzie lepiej.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, adamjaroszewicz

Miodosytnia-Kawiarnia Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Miodosytnia-Kawiarnia Bistro? Podziel się wrażeniami!