“Wow!”

Miodosytnia-Kawiarnia Bistro
Nr 122 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powitała nas przemiła obsługa i bardzo przyjemny wystrój. Zamówiliśmy tatar z kaczki i pierogi z jeleniem oba dania były fenomenalne! Rzadko się zdarza że coś tak wspaniale smakuje! Dodatkowo obszerny wybór miodów pitnych i innych napitków. Wrócimy tu na 100%!

1  Dziękujemy, B4rt3k

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi z królikiem i śmietaną tymiankową bardzo dobre, ciekawe danie bo pierogi z czarnego ciasta. Bardzo miła obsługa. Na dania długo się czeka ale tak to jest jak się gotuje a nie podgrzewa w mikrofali. Done piwo gryczane.

Dziękujemy, Ela C
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Uwielbiam lokal za wystrój, za desery i kawę. Skusiliśmy się z mężem i dziećmi na obiad. Podany szybko. Obsługa bardzo miła. Jednak na tym moje zachwyty się kończą. Niby ok. Niby ładnie podane. Wariacja na temat schabowego klasyka i bulionu. Niby urozmaicone to to. Ale jedno co mi się skojarzyło to sól. Sól i jeszcze raz sól. Duuuuuużo soli. Chwała za kapary podane z mieszanką grill warzyw bo bym nie czuła co jem. Język cierpnie. Gdzie reszta smaków? Słodko kwaśno gorzko... Nic tych rzeczy. Mam nadzieję, że kucharz tego dnia był po dobrej imprezie i zapomniał ile razy solił i że to był jednorazowy niewypał. Na pewno wybierzemy się tam jeszcze raz, choćby dla pysznej Herbaty lawendowej.

Dziękujemy, 999moniag
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od pierwszego wrażenia - bardzo ładny, staranny wystrój, klimatyzacja. Od razu podeszła do nas pani kelnerka, poleciła dania wegetariańskie (w tym przypadku jedynie dwa). Wybraliśmy babkę ziemniaczaną w wersji wege, która była chyba daniem dnia. Danie przepięknie podane i pyszne, z sosem pieczarkowym, krokiecikiem ziemniaczanym i ogórkami małosolnymi. Pani kelnerka podeszła w trakcie posiłku, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku- była miła w naturalny, niewymuszony sposób. Uważam, że cena dania nie była wysoka. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce i bardzo je polecam!

Dziękujemy, 989justynab
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Drinki przepyszne (zamówiliśmy piwo z miodem, whiskey z miodem i sam miod pitny) tak samo frytki. Jedyny minus za duszące zapachy dochodzące z kuchn

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, lola_cch

Miodosytnia-Kawiarnia Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Miodosytnia-Kawiarnia Bistro? Podziel się wrażeniami!