“Dostawa...”
Parniczek — recenzja

Parniczek
Zamów online
Nr 96 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 4 września 2019

Zamówiłam jedzenie przez telefon. O wiele wcześniej niż potrzebowałam, niestety jedzenie i tak przyjechało po czasie i w dodatku zimne. W smaku mi nie smakowały, jadałam lepsze. Nie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, lilenci

Zrecenzowano 20 lutego 2019

Bardzo smacznie, ciekawie i miło. Oryginalne smaki, coś nowego, warto spróbować. Bardzo gorąco polecam !!!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, bartoszb463
Zrecenzowano 18 grudnia 2018

Przyznaję szczerze - byłbym częstszym klientem, gdyby lokal miał charakter knajpy. Chociaż ze cztery stoliki. Obecnie znajduje się w niej wąska lada, przy której można zjeść świetne (!) pierożki. Wobec tego dyskomfortu pozostaje tylko konsumpcja na wynos w domu lub pobliskim parku. Mimo wszystko - polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, _arqitect
Zrecenzowano 11 kwietnia 2018

Lokalik malutki, właściwie nie ma tu stolików tylko długa lada i kilka stołów barowych. Zwykle jednak udaje się znaleźć miejsce żeby zjeść na miejscu. Wystrój - no cóż niespecjalny ale chyba lokal jest bardziej nastawiony na szybką konsumpcję, jak w fastfoodzie ewentualnie zakup na wynos. Obsługa przesympatyczna. Duży wybór smaków pierożków ale późnym popołudniem zwykle brakuje najbardziej "chodliwych" smaków. Same pierożki smaczne, delikatne, dobrze przyprawione. Pierożki bardzo przypadły nam go gustu. Duży plus za to, że w ramach jednej porcji można mieszać smaki pierożków.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Faithless01
Zrecenzowano 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

W ciągu dwóch tygodni po raz trzeci jadłam w parniczku. Ciasto delikatne, farsz dobrze przyprawiony i bardzo szybki dowóz. Pycha!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Niniae

Parniczek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Parniczek? Podziel się wrażeniami!