“Lunch z Mamą”

Neobistro Kwestia Czasu
Nr 62 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny lunch, i bardzo ciekawy pomysl na jedzonko!!!

Obsluga!!! 1sza klasa- pani z blond wlosami ktorej imienia sie nie zapytalam- mega profesjonalna, sympatyczna i sprawila ze czulysmy sie bardzo komfortowo!

Szefowa Kuchni pani Ania - brawo!
Bardzo polecam

Marta

Dziękujemy, Passport822724

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miało być raz, ale skończyło się na dwóch razach. Trzeciego nie było tylko dlatego, że musieliśmy wyjeżdżać.
Jeden „minus”, to czas oczekiwania. Ale to taki „minus” w cudzysłowiu, żeby coś było.
Plusy:
- zupa rakowa, pierogi z wędzonym węgorzem, lin rajogrodzki, kwiaty z twarogiem ... i jeszcze drugie pół karty.
- obsługa, tak żeńska, jak i męska - rzeczowa, taktowna, dowcipna. Rzadkość, ale atut ogromny.
- i drobiazgi, typu muzyka i toaleta. Niby nic, a cieszy.

Dziękujemy, BarteK1974
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce. Przemiła obsługa, przyjemna atmosfera ale przede wszystko przepyszne potrawy podane w piękny sposób. Poza tym miejsce przyjazne dla osób z dziećmi i zwierzakami. Zdecydowanie polecam, koniecznie trzeba zajrzeć w trakcie pobytu w Białymstoku

Dziękujemy, Gosia R
Zrecenzowano 9 kwietnia 2019

W Kwestii Czasu urządziliśmy rodzinne przyjęcie - bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście. Kelnerki opowiadały o winie, o piwie - widać, że miały wiedzę na temat sprzedawanych produktów.
Jedzenie pyszne, także wegetariańskie. Zaskakująca zupa rakowa - z prawdziwym rakiem :). Super.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem szczerze, ze wybrałam się tu tylko dlatego, ze według ich facebookowego wydarzenia, mieli dawać kawę za wiersze. Pewnie nigdy bym się tu nie wybrala, bo poprzednie knajpy, które były w tej lokalizacji mi nie podpasowaly. Obecna Kawiarnio/restauracja jest jednak niesamowicie miłym miejscem z przesympatyczną obsługa. Jedzenie przepyszne - zamówiliśmy hummus i miodownik. Kawa według mnie trochę za zimna, ale również smaczna. Jedyny minus ktory widzę, to wnerwiajace lampki choinkowe które świecą się pulsacyjne i trochę nie pasują do klimatu. Ogólnie jednak spędziłam bardzo miły wieczór, siedząc w ogromnym fotelu i podsłuchując rozmowy dwóch profesorów ze stolika obok. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, lola_cch

Neobistro Kwestia Czasu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Neobistro Kwestia Czasu? Podziel się wrażeniami!