“Pyszne”

Krowarzywa Vegan Burger
Zamów online
Nr 37 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Krowarzywa to 100% wegańskie burgery nie tylko dla wegan. Mamy dla Was: wegańskie burgery i dodatki ze zdrowych, lokalnych, i sezonowych produktów, bułki pieczone według naszej receptury, sosy domowej roboty, smufi warzywno-owocowe, herbaty fair trade, pyszne wegańskie ciasta.
Zrecenzowano 4 września 2019

Jadłam kilka razy, dania zawsze dowożone ciepłe, widać, że świeże składniki i w dodatku pyszne. A ceny przystępne. Polecam

Dziękujemy, lilenci
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, Krowarzywa Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy. Cieszymy się, że pyszne i w przystępnej cenie.

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Nareszcie wybrałam się na pyszne vegańskie jedzenie do Krowyrzywej w Białymstoku i rozczarowanie na początku wyglądem, w środku wystrój ubogi ok, nie ma problemu, ale było brudno i mało apetycznie do tego brzydki zapach, chyba problem z wentylacją. Dwie dziewczyny pracowały na pełnych obrotach i trzeba było poczekać na zamówienie. Na podwórku ciężko coś zjeść bo stoliki są tuż przy ruchliwej ulicy więc znowu smród ale tym razem spalin, więc mino ładnej pogody nie skorzystaliśmy z możliwości zjedzenia na powietrzu. Samo jedzenie ok, mi bardzo smakowało (Bowl CIECIOREX) , mężowi Burger VEGAN PASTRAMI średnio, bułka zimna, dużo warzyw to na plus ale pieczona seitana była jakby przypalona, nie smakowała do końca. Dlatego to była chyba pierwsza i ostatnia nasza wizyta niestety, a szkoda bo to mogło być fajne miejsce z klimatem, brakuje takich w Białymstoku- chyba że kiedyś zdecydujemy się na jedzenie na wynos, albo zmieni się miejsce- na inny lokal czysty i w dogodnym miejscu. Czego z całego serca Krowierzywej życzę...

Dziękujemy, alicjao-k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, Krowarzywa Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że Pani smakował Bowl z Cieciorexem. Zawsze dbamy o czystość w lokalu i jeżeli tym razem tak nie było to bardzo przepraszamy. Obiecujemy poprawę. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najpierw minusy - obsługa bez uśmiechu, żadnych uprzejmości w stylu 'dzień dobry' czy 'proszę'. Chyba że posępne miny miały wpisywać się w wystrój, który przypomina poczekalnię dworca z lat '80. Ani obsługa ani wystrój nie zachęcają do jedzenia na miejscu, jednak na szczęście wzięliśmy jedzenie na wynos i było przepyszne! Kebab z seitanem pierwsza klasa, wrapy również były chwalone. Polecam jako jedzenie na wynos absolutnie każdemu - gwarantuję, że zasmakuje nawet najbardziej zatwardziałym mięsożercom!

Dziękujemy, 989justynab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, Krowarzywa Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 18 czerwca 2019

Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że smakowało.

Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałem się tam żeby zasmakować czegoś innego, nowego.
Zamówiłem cieciorexa, sama kanapka/burger była dość smaczna, choć kotlet mógłby mieć bardziej zwartą konsystencję, ale to już chyba zależne od preferencji, do smaku nie mogę się przyczepić. Na pewno jeszcze wpadnę na testowanie ☺

Dziękujemy, Cukasz
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre wegetariańskie jedzenie, świeże i pyszne. Obsługa miła super. Świeżo wyciskane soki, czysto wszędzie. Toaleta też!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, bozmakjaf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztof b, Kierownik, Krowarzywa Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 18 marca 2019

Bardzo dziękujemy! Zapraszamy znowu.

Krowarzywa Vegan Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Krowarzywa Vegan Burger? Podziel się wrażeniami!