Białystok

“Miło”
Maison du Café — recenzja

Maison du Café
Nr 51 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 2 września 2019

Miły lokal bardzo, szkoda że troche mały ale jest ok. Kawa naprawde duża i calkiem dobra, herbaty w zimę też bardzo dobre i duże. Desery zawsze wyglądają niesamowicie smacznie i podobno takie są:)

Dziękujemy, Hania K

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Polecam serdecznie te miejsce!!! Muszle w sosie śmietankowym są przesmaczne. Do tego białe schłodzone winko...pycha!!! Herbatki są podawane z cytrusami oraz pysznym miodem z lawendą.
Magic place na każdą pogode!

Dziękujemy, Luba B
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi recenzjami i pięknym wystrojem chcieliśmy zjeść śniadanie w tej kawiarni. Czekaliśmy ponad 15 minut i mimo że obsługującą inne stoliki kelnerka nas widziała nie raczyła nawet podejść....Nie polecam, zwłaszcza gdy wokół mnóstwo innych knajpek.

Dziękujemy, 153konradz
Zrecenzowano 4 maja 2019

Buszując po Białymstoku w weekend majowy znaleźliśmy tą bardzo przytulnie urządzona kafejkę i zatrzymaliśmy się na kawę. Była pyszna, taka jak lubię czyli nie kwaśna:) Bardzo miła atmosfera i obsługa!

Dziękujemy, maciejsalceson
Zrecenzowano 17 września 2018

Dziękuję za każdą przyjemność jaką otrzymuję z każdą wizytą. Wspaniały klimat, piękne czyste miejsce ze znakomitą obsługą i arcy dobrym jedzeniem. Wspaniały wybór jaki lubię, stała karta i dodatkowe sezonowe propozycje! Kocham dobrą kawę, ta jest naprawdę wspaniała. Wypieki wyglądają pięknie, ale smakują jeszcze lepiej. Jakość podania jest równie wyjątkowa. Czuję się zawsze u Państwa wspaniale. Nie mam żadnego "ale"!!! Dziękuję, że jesteście w Białymstoku ;)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, OskarL181

Maison du Café — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Maison du Café? Podziel się wrażeniami!