Białystok

“na piwo ok, na jedzenie średnio”

Głodny Wilk - Spółdzielcza
Zamów online
Nr 56 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 9 września 2019

plus: ogródek restauracyjny ukryty przed przechodniami, dobry klimat na spotkania
minus: obsluga myląca zamówienia, dlugi czas oczekiwania, jedzenie przeciętne, te same drinki - różnie smakują i w różnych szklach są podawane
w sumie jeśli zamawiasz coś więcej niż piwo to uzbrój się w cierpliwość

Dziękujemy, Wojtek H

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

odwiedziliśmy ze znajomymi już nie pierwszy( ale raczej ostatni raz) restauracje, po pierwsze na ogródku syf i brudno, w dodatku śmierdzi śmieciami gdy wchodzi się w głąb... co do jedzenia... zawiedliśmy się bardzo. Dosadnie poprosiłam Pana kelnera aby Burger był medium a okazał się oczywiście well done... mięso wieprzowe smakowało po prostu jak kotlet mielony...
obsługa jako taka, nie zapytała nawet czy wszystko smakuje...
Nie polecam...

Dziękujemy, B4911FSkatarzynag
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Kuchnia rewelacja, obsługa rewelacja polecam z całego serca.
Jak chcesz dobrze i w miarę tanio zjeść to to jest to miejsce.

Dziękujemy, pawelzurawski2018
Zrecenzowano 3 lipca 2019

calkiem przypadkiem tam trafiliśmy. zamówilismy burgery w tym wegańskiego. smacznie dużo i cenowo całkiem przystępnie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, mtn1701
Zrecenzowano 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Duże porcje, smacznie i niedrogo. Najlepsze burgery, gofry i serniki w mieście do tego pyszny chleb własnego wyrobu. Miła i sympatyczna obsługa. Polecam gorąco.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Lukas B

Głodny Wilk - Spółdzielcza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Głodny Wilk - Spółdzielcza? Podziel się wrażeniami!