Białystok

“Smaczne i wykwintne”
Pawilon Towarzyski — recenzja

Pawilon Towarzyski
Nr 1 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Nowoczesna restauracja w centrum Białegostoku, lokalne menu, unikalne wnętrze, idealne miejsce spotkań. Zapraszamy w ciągu dnia, wieczorami, z przyjaciółmi, rodziną czy spotkanie biznesowe, na każde z nich mamy ciekawy pomysł! W Pawilonie można zobaczyć smaki, usłyszeć zapachy i dotknąć świeżości, poczuć tętno kuchni.
Zrecenzowano 11 września 2019

Polecam bardzo to miejsce. Dzieciom smakowały frytki z kurczakiem (spróbowałam ja takiego kotleta nie zrobię) pyszny deser pavlowa z owocami dzieciaki zakochał się. Kurczak kukurydIany z kopytkami pycha. Schab z kością zachwycił z kolei męża. Ceny może z górnej półki ale warto spróbować czegoś niecodziennego.

2  Dziękujemy, Beata D

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłyśmy na kolacje z koleżanką zachęcone opiniami o lokalu.
Podobno miałyśmy szczęście, że było miejsce do zaparkowania blisko lokalu i wolny stolik -bez rezerwacji.
Opinie w pełni uzasadnione - potrawy pyszne i sympatyczna atmosfera.

2  Dziękujemy, 271kingap
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Akurat nieplanowanie znalezlismy na spacetze niefzielnym tą restaurację i nie żałujemy. Obsluga bardzo miła. Kucharze uwijaja sie jak mogą a dania rewelacyjne i podane ze smakiem artystycznym. Gorąco polecam wstąpić tu na obiad

3  Dziękujemy, ChristophKK
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Byliśmy kilka razy.
Jedzenie smaczne i nie drogie.
Obsługa jest świetna. Miła uprzejma pomocna.
Mój ulubiony lokal.

1  Dziękujemy, 418pawe_m
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Postanowiłam odwiedzić Pawilon Towarzyski, zachęcona dobrymi opiniami. Nie zawiodłam się. Miła obsługa, zachęcające menu, pyszne i świeże jedzenie, smaczne drinki i lemoniady. Jak najbardziej polecam!

1  Dziękujemy, 576gabrielay

Pawilon Towarzyski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Pawilon Towarzyski? Podziel się wrażeniami!