“Udany niedzielny obiad”
Pawilon Towarzyski — recenzja

Pawilon Towarzyski
Nr 1 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Nowoczesna restauracja w centrum Białegostoku, lokalne menu, unikalne wnętrze, idealne miejsce spotkań. Zapraszamy w ciągu dnia, wieczorami, z przyjaciółmi, rodziną czy spotkanie biznesowe, na każde z nich mamy ciekawy pomysł! W Pawilonie można zobaczyć smaki, usłyszeć zapachy i dotknąć świeżości, poczuć tętno kuchni.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Akurat nieplanowanie znalezlismy na spacetze niefzielnym tą restaurację i nie żałujemy. Obsluga bardzo miła. Kucharze uwijaja sie jak mogą a dania rewelacyjne i podane ze smakiem artystycznym. Gorąco polecam wstąpić tu na obiad

3  Dziękujemy, ChristophKK

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Byliśmy kilka razy.
Jedzenie smaczne i nie drogie.
Obsługa jest świetna. Miła uprzejma pomocna.
Mój ulubiony lokal.

1  Dziękujemy, 418pawe_m
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Postanowiłam odwiedzić Pawilon Towarzyski, zachęcona dobrymi opiniami. Nie zawiodłam się. Miła obsługa, zachęcające menu, pyszne i świeże jedzenie, smaczne drinki i lemoniady. Jak najbardziej polecam!

1  Dziękujemy, 576gabrielay
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Kolejny raz jedzenie w Pawilonie Towarzyskim zdobyło 10/10 :-) Niestety po raz kolejny obsługa odjęła 1 pkt. Byłam jesienią, wiosną i niedawno. Nic się nie zmieniło.

Polecam stynki :-))

3  Dziękujemy, Ula K
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo dobry tatar, chłodnik, schab, sałatka ze szparagami nie przypadła mi do gustu. Porcje raczej małe. Ciekawy i miły dla oka wystrój, otwarta kuchnia tez jest zaletą. Polecam.

Dziękujemy, Aleksandra W

Pawilon Towarzyski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Pawilon Towarzyski? Podziel się wrażeniami!