“Super.”
Pawilon Towarzyski — recenzja

Pawilon Towarzyski
Nr 1 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Nowoczesna restauracja w centrum Białegostoku, lokalne menu, unikalne wnętrze, idealne miejsce spotkań. Zapraszamy w ciągu dnia, wieczorami, z przyjaciółmi, rodziną czy spotkanie biznesowe, na każde z nich mamy ciekawy pomysł! W Pawilonie można zobaczyć smaki, usłyszeć zapachy i dotknąć świeżości, poczuć tętno kuchni.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Byliśmy kilka razy.
Jedzenie smaczne i nie drogie.
Obsługa jest świetna. Miła uprzejma pomocna.
Mój ulubiony lokal.

1  Dziękujemy, 418pawe_m

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Postanowiłam odwiedzić Pawilon Towarzyski, zachęcona dobrymi opiniami. Nie zawiodłam się. Miła obsługa, zachęcające menu, pyszne i świeże jedzenie, smaczne drinki i lemoniady. Jak najbardziej polecam!

1  Dziękujemy, 576gabrielay
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Kolejny raz jedzenie w Pawilonie Towarzyskim zdobyło 10/10 :-) Niestety po raz kolejny obsługa odjęła 1 pkt. Byłam jesienią, wiosną i niedawno. Nic się nie zmieniło.

Polecam stynki :-))

3  Dziękujemy, Ula K
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo dobry tatar, chłodnik, schab, sałatka ze szparagami nie przypadła mi do gustu. Porcje raczej małe. Ciekawy i miły dla oka wystrój, otwarta kuchnia tez jest zaletą. Polecam.

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Niedzielny obiad... Rezerwując stolik miałam świadomość że podczas naszego pobytu w drugiej części restauracji będzie impreza rodzinna na 25 osób. (dopytałam o to przez telefon).
Miła kelnerka zasugerowała nam proste dania spoza karty i myślę że było to zamierzone żeby uniknąć długiego oczekiwania na potrawy z karty. Na szczęście trafiła w nasze gusta.
Ravioli z grasicą- pyszne, delikatne- polecam na przekąskę.
Sznycel cielęcy- miękki, soczysty, z jajkiem sadzonym i sałatką.
Pstrąg pieczony z kaparami, do tego ziemniaczki w mundurkach.
Wszystkie dania wyśmienite, pierwszej klasy i pięknie podane.
Jeden minus- nie mogliśmy zamówić deseru, ponieważ właśnie w tym momencie cała kuchnia obsługiwała 25 osobową grupę.

1  Dziękujemy, PPPuch

Pawilon Towarzyski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Pawilon Towarzyski? Podziel się wrażeniami!