“Przepyszne Chaczapuri”
Chinkali Bistro — recenzja

Chinkali Bistro
Zamów online
Nr 61 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Zapraszamy do naszego bistro! To unikalne miejsce w Białymstoku, w którym można skosztować oryginalnych, gruzińskich potraw. Nasza specjalność to gruzińskie pierogi chinkali ze świeżym mięsem, chaczapuri - łódeczka z ciasta z serem i jajkiem podawana prosto z pieca, pachnąca kolendrą zupa charczo i gebżalia - przekąska z bakłażana z serem i miętą.

Niepozorne mniejse, w którym można zjeść przepyszne Chaczapuri, dodatkowo właściciel służy poradą-poleceniem jedzenia w zależności co nas interesuje, a i sympatyczną rozmową. Gorąco polecam

1  Dziękujemy, criceto89

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, pyszne chinkali i chaczapuri. Polecam dla wszystkich którzy chcą spróbować nowych smaków.

Dziękujemy, dezeusik
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Mała Gruzja w Białymstoku. Każdy powinien spróbować tych smaków. Ceny przystępne super atmosfera. Pozdrowienia dla właściciela który tworzy rewelacyjną atmosferę

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, piotrbI7103RW
Zrecenzowano 20 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna gruzińska knajpka w sercu Podlasia. Smaki Gruzji na wyciągnięcie ręki. Obłędne chaczapuri z serem i jajkiem, świetne roladki z bakłażana z pastą orzechową i owocami granatu, pyszne chinkali i cudowna baklawa. Do tego wspaniałe gruzińskie piwo i lemoniada. A na powitanie przez sympatycznego gospodarza smaczna różowa naleweczka. To była moja pierwsza wizyta, ale z całą pewnością nie ostatnia. Gaumarjos!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Ajryszka
Zrecenzowano 14 października 2018

Cudowny, gruziński dom. Na wejściu przesympatyczny właściciel - Gruzin, który wita gości i częstuje kieliszkiem lokalnego alkoholu. A później uczta, jedzenie przepyszne, autentyczne i od serca. Gotuje bardzo miła pani Gruzinka. Ceny też przyzwoite.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, 968karolinar

Chinkali Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Chinkali Bistro? Podziel się wrażeniami!