“Nowoczesna cukiernia ”
Pani K. Cukiernia — recenzja

Pani K. Cukiernia
Nr 36 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cukiernia Pani K. posiada w swojej ofercie flagowy produkt jakim jest sernik Oreo idealny na każdą okazję u nas w wersji urodzinowej :-) nigdy tak dobrego nie jedliśmy jeśli chodzi o kupowane produkty. Pozostała oferta jest urozmaicona i estetycznie zaprezentowana w lodówce. Każde ciasto jest pokrojone na kawałki i sprzedawane na sztuki.Przy okazji można napić się kawy czy herbaty i podziwiać ładne wnętrze lokalu. PS. Na tłusty czwartek warto wybrać się tam po pączki, kolejki kilometrowe, pączki sprzedawane i pieczone na bieżąco. Smaki bardzo deserowe. Poza tłustym czwartkiem pączki można było dostać w każdy czwartek. Warto tu przyjechać z każdej części Białegostoku.

1  Dziękujemy, pyska06
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KejtiBakery, Właściciel, Pani K. CukierniaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękuuujemy !

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to zdecydowanie nr 1 w Białymstoku. Przepyszne, duże paczki. Tort naked malinowy cudo, najlepszy jaki kiedykolwiek jadłam, a nie jestem fanką tortów. Ciasta nie dość, ze pyszne, to także przepięknie wyglądają. Jedyny minus to czasem dluuugie kolejki, w szczególności w czwartki.

1  Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Swietne wyroby - paczek z chalwa, ktory maz mial okazje sprobowac we czwartek, sernik Pani K. oraz Suflet czekoladowy. Porcje duze, znakomity smak i jakosc. Wystroj nowoczesny i prosty, choc robi niesamowite wrazenie. Czysto, ladnie i zadbanie. Obsluga swietna, dziewczyna ktora Nas dzis obslugiwala (13.08 rano w centrum obok Malmeda) odpowiadala na wszystkie pytania, doradzila, pokazujac klase obslugi i perfekcyjnosc wyboru. Polecam i na pewno wroce!

1  Dziękujemy, Other-stories
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Rewelacyjne pączki z mascarpone oraz czekoladą w polewie z czarnej porzeczki. Co prawda pączek kosztuje 5 zł ale jest za to zdecydowanie większy niż standardowy.

Dziękujemy, fasiol
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KejtiBakery, Właściciel, Pani K. CukierniaOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dziękuję serdecznie! Fakt, Nasze pączki są dość duże ;) jeden to wyzwanie !

Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa , cudowne miejsce - bardzo klimatyczne, miła obsługa. Polecam Cappuccino i blok czekoladowy. Opinia dotyczy zarówno lokalu przy ulicy Sybiraków jak i przy ulicy Malmeda.

1  Dziękujemy, gwiazda2018

Pani K. Cukiernia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Pani K. Cukiernia? Podziel się wrażeniami!