Białystok

“Kiedyś było smacznie, teraz jest dramat.”

Restauracja Paleta Smaków
Nr 151 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Restauracja Paleta Smaków w swoim menu poleca szeroką gamę dań kuchni polskiej oraz włoskiej. Tylko u nas skosztujecie Państwo unikalnych dań z owocami morza, kompozycji włoskich serów oraz doświadczycie kruchości i wyjątkowości mięsa w szerokiej palecie dań z dziczyzny. Każdą potrawę można skomponować podążając za głosem własnego apetytu.

Rodzinna impreza, dania zamówione z dużym wyprzedzeniem. Kaczka - wior, dzikiem można wbijać gwoździe. Pozostałe dania które dało się zjeść były dużo słabsze od tych które jedliśmy 2-3 lata temu. Obsługa jakby została zatrudniona tego samego dnia rano. Komentarz - wczoraj mieliśmy dwie imprezy i kucharki są zmęczone. Poziom spadł drastycznie. Kiedyś polecalam to miejsce. Ewidentnie zmienił się szef kuchni. Niestety na niekorzyść.

Dziękujemy, Mrr K
Zrecenzowano 18 lutego 2018

Atmosfera przemiła, przytulny i ciepły klimat miejsca, obsługa od wejścia uśmiechnięta i życzliwa. Jedzenie przepyszne! Rosół z domowym makaronem, rydze w rozmarynie - poezja! Jako drugie danie wybraliśmy pizzę, obie były pyszne, ze świeżymi dodatkami.
Miejsce odkryte w zasadzie przypadkiem, ale na pewno do zapamiętania. Nie mając pomysłu na leniwy obiad lub kolację - obsługa nie spieszy się z podawaniem dań, ale stanowi to jedynie dopełnienie spokojnej atmosfery, która tam panuje. Wszystko dzieje się w swoim - właściwym sobie czasie.
Serdecznie polecam

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 987agatac
Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Smacznie, bez wielkich rewelacji. Ale porcje spore, więc wynagradzają dość wysokie ceny. Ogromny wybór wina!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 7 marca 2017

Z mojej strony polecam swieze ryby (także z grilla) oraz owoce morza!
Odwiedziałam kolejny raz, obsługa klienta na plus.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Monika M

Restauracja Paleta Smaków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Paleta Smaków? Podziel się wrażeniami!