“Dobra restauracja, jeżeli mamy naprawdę dużo czasu.”
Bistro Dobra Zmiana — recenzja

Bistro Dobra Zmiana
Zamów online
Nr 18 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, dodatkowym plusem jest często zmieniana karta.
Minusem jest czas obsługi, mimo małej ilości ludzi w lokalu. Czas od zamówienia (bo do momentu zamówienia też trzeba było poczekać około 15 minut) to 1h 20 min, co uważam jest dużą przesadą jak na ruch w restauracji.

Dziękujemy, 487_ukaszz

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Już od dawna chciałam odwiedzić ten lokal, wiele osób mi go polecało. W końcu udało się i jestem bardzo zadowolona! Pyszne jedzenie, naprawdę fajne smaki, dużo sezonowych i regionalnych akcentów. Wszystko apetycznie podane, porcje akurat. Świetne mieszanki smakowe lemoniady domowej. Miła obsługa. Jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić, to pewnie byłoby to dość małe wnętrze, w okresie jesienno-zimowym może być problem z miejscem, a niektóre stoliki są ustawione naprawdę blisko siebie. Ale wydaje mi się, że właściciele wycisnęli z tego małego pomieszczenia tyle ile się dało. Ogólnie polecam, a ja będę wracać.

Dziękujemy, niveau926
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Dlaczego z menu wycofano Ramen??? Był przepyszny, a w dodatku nie do zjedzenia nigdzie indziej w Białymstoku. Podobnie chińskie pierogi na parze z szarpaną kaczką.

Dziękujemy, Małgorzata Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bistrod701, Właściciel, Bistro Dobra ZmianaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Witam. Nasze menu zmienia się całkowicie raz w miesiącu z uwagi na to że gotujemy sezonowo i korzystam z tego co akurat daje przyroda. Ale proszę się nie smucić, zarówno ramen jak i bao jeszcze zagoszczą w naszym menu

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Recenzja będzie krótka, gnocchi z czosnkiem i policzki wieprzowe bardzo dobre. Warzywa do nich podane pół surowe. Drinki - mocne nie wiem cZy to wada czy zaleta. Czas oczekiwania przy trzech stolikach około 40 minut, czas oczekiwania na sztućce do dań około 5 minut.. Na deser wzięłyśmy torcik śmietanowo- truskawkowy. Przy prośbie o dwa widelczyki, dostałyśmy jedną łyżkę. myśle, że miejsce te cechuje słaba organizacja pracy.

Dziękujemy, 576gabrielay
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce z czystym sumieniem . Miła obsługa i oraz dobre jedzenie . Oby więcej takich miejsc

Dziękujemy, marekkek

Bistro Dobra Zmiana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Bistro Dobra Zmiana? Podziel się wrażeniami!