“Najlepsze sushi w Białymstoku!”
Doho Sushi — recenzja

Doho Sushi
Zamów online
Nr 5 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 9 września 2019

Pyszne, świeże sushi, duży wybór menu, przemiła obsługa i przyjemna lekka atmosfera. Gorąco polecam, to zdecydowanie numer 1 w mieście!

Dziękujemy, Ania S

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Najlepsze sushi w miescie, obsluga rewelacja super kontakt z klientem big maki set wymiatatak samo jak lokalizacja lokalu scisle centrum daje dodatkowe plusy !

Dziękujemy, AnnaG7763
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Elegancki wystrój i wyśmienita kuchnia.
Nie tylko sushi, ktore jest bardzo dobre, ale również dania główne lub przystawki.
Mila i uśmiechnięta obsługa.
Lokal kilkaset metrow od centrum, ale nie ma problemu z parkingiem, spacer też jest opcja.
Na zewnątrz ogródek, cichy o ile jakiś kierowca nie jedzie za szybko po drukowanej ulicy.

Polecamy.

Dziękujemy, jace2018
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Najlepsze sushi w białymstoku za dobrą cenę. Restauracja położona w urokliwej części miasta! Polecam

Dziękujemy, Freak O
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele wizyt w tej restauracji utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to najlepsza suszarnia w Białymstoku. Miła obsługa, piękny wystrój, świetna atmosfera i oczywiście pyszne jedzenie - polecam! :)

Dziękujemy, xkuberv

Doho Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Doho Sushi? Podziel się wrażeniami!