“Dobre”
Chilli Pizza — recenzja

Chilli Pizza
Zamów online
Nr 86 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 2 września 2019

Idealne ciasto bo cienie ale nie śliskie, Dobra pizza generalnie, mysle ze wielu osobom posmakuje. No i super promocje

Dziękujemy, Hania K

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miła i uśmiechnięta obsługą. Bardzo dobra pizza. Przystępne ceny i fajne promocje. Czysto i fajna atmosfera. Polecam

Dziękujemy, 779przemeks
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam kilka razy, pizza bardzo dobra, a największym atutem dla wybrednych klientów jak ja, jest możliwość zamiany składników. Kilka dobrych opcji dla wegetarian. Niestety na śniadanie czekaliśmy za długo, ale było to zrozumiałe przy takiej ilości klientów. Ogólnie jedzenie, obsługa, ceny i lokalizacja na duży plus!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, yxge
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce,z dala od gwaru na Rynku, miła obsługa,pizza typowo włoska na cienkim cieście,na życzenie trochę zmodyfikowania,bardzo smaczna,w rozsądnej cenie, polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 27 września 2016 z urządzeń przenośnych

Dobra pizza w rozsądnej cenie, miła obsługa, dobrą lokalizacją (centrum) i ciekawe promocje.
Całkiem polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, kubus321

Chilli Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Chilli Pizza? Podziel się wrażeniami!