Zawsze to coś innego niż zwykły spacer po parku

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
fasiol
Białystok, Polska
Zaskoczenie!

Zrecenzowano: 28 lipca 2019
Paula L
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Mała ZOO, ale zawsze to jakaś odmiana od tradycyjnego spaceru. Dzieciom też zawsze miłej je się loda w towarzystwie tych co skaczą i fruwają.

Dziękujemy, fasiol
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że mamy w mieście tak urocze miejsce! Czysto, nie ma śladu po przykrych zapachach, które zawsze witały spacerowiczów, zadbane miejsce, w którym mieszkają polskie zwierzęta leśne i ptaki. Świetne na spacer z dzieciakami, które zgadują "jakie to zwierzę", zanim przeczytają tabliczkę. No i cudowne sowy!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Paula L
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Klasyczne ZOO, z niesamowitymi stworzeniami. Uwielbiam tam chodzić ze swoim chłopakiem i obserwować zachowania niektórych zwierząt. Warto tam pójść, żeby zobaczyć na żywo np. żubra, naszego Podlaskiego patrona wśród zwierząt!
Zwierzęta nie pytają, one po prostu kochają i chcą być kochane <3

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, dumamka
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce do spedzenia miło czasu i poznania kilku zwierząt przez dzieci zwłaszcza w takim mieście w którym nie ma zoo z prawdziwego zdarzenia

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, baqs13
Zrecenzowano: 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie troszke wieje nuda. Jedynie warto tam pojsc z dziecmi. Po zimie zwierzęta jakieś takie osowiałe. Otwarte do 16 ale od kwietnia chyba od 18. Mielismy ostatnio pecha i do tej ciekawszej czesci nie weszlismy. Przeszlismy do okola i tyle. Duzo zwierzat pochowanych jeszcze.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, annajL6258AS