Białystok

“33 znakomite piwa”
33 Krany — recenzja

33 Krany
Nr 65 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne różnorakie piwa. Każdy znajdzie tutaj swój smak piwa. Znakomite miejsce na spotkania towarzyskie. Polecam.

Dziękujemy, olemagda

Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Nigdzie w Białymstoku nie spotkałam się z tak dużą ofertą piw. Jest ich tam całe mnóstwo! Każdy znajdzie tam dla siebie coś dobrego! Miejsce idealne na spotkania towarzyskie. Barmani dobrze znają się na rzeczy i na pewno dopasują piwo do oczekiwań każdego piwnego laika jak i każdego wyrafinowanego piwosza :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, dumamka
Zrecenzowano 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Już drugi raz po wizycie w tym pubie i wypiciu tylko 2 piw, ja i moi znajomi czujemy się zatruci, bynajmniej nie alkoholem. Nie wiem co jest w tym piwie, ale trzeci raz nie zaryzykuję.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, M911QRjank
Zrecenzowano 14 października 2018

Ogromnym plusem jest duży wybór piw - tytułowe 33. Co prawda już o godzinie 20:00 jednego z nich, akurat tego, którego chcieliśmy spróbować zabrakło. Kolejnym plusem jest to, że można kupić piwo o pojemności 100 ml i dzięki temu za cenę jednego kufla spróbować czterech-pięciu różnych. Wystrój ok, wymaga dopracowania (zwisające nad barem kable, trochę zbyt barowe stoły). Sympatyczną opcją są zbierane przez klientów za każde duże piwo pieczątki, gdy uzbiera się 6 można zakręcić kołem fortuny i wygrac firmowy kubek, koszulkę, piwko czy jakąś przekąskę, lub też zostać zobowiązanym do zostawienia napiwku, wypicia piwa na czas lub postawienia piwa kelnerowi. Bardzo sympatyczna, pomocna i uśmiechnięta pani kelnerka z bliskiego Wschodu :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 968karolinar
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

szok, że w Białymstoku wreszcie jest piwo w takiej gamie smaków I dużej opcji do wyboru. Rzadko spotykane smaki na pewno jest to raj dla osób lubiących dobre piwo tak jak ja :) obsługa super pomocna przy wyborze

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, selcouthxd

33 Krany — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w 33 Krany? Podziel się wrażeniami!