Zapisz
Ciekawe

Ciekawe miejsce. Pani ktora opowiadala z bardzo duza wiedza. Rewelacyjne ogrody nawet jesienia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 listopada 2019
Getaway768478
Medycyna poszła do przodu

Zrecenzowano: 17 marca 2019
Izabela D

Zrecenzowano: 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Małe, kameralne, ale będąc w Pałacu trezba obowiązkowo zajść i zobaczyc. Mi się bardzo podobały eksponaty

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, karolayna1
Zrecenzowano: 17 marca 2019

Zwiedzając muzeum zadziwia fakt jak w ciągu stosunkowo nie wielkiego odstępu czasu medycyna poszła do przodu. Przewodnik opowiadał o tym jak wykonywano operacje, jaką wagę przykładano do higieny pacjenta i lekarza i jak długo trwało wykonanie zdjęcie rentgena. Warto pójść i docenić, ze urodziliśmy się te kilkadziesiąt lat później. Po obejrzeniu wystaw związanych z medycyną i farmacją, udaliśmy się do pałacu Branickich.
Cena biletów stosunkowo wysoka - 10 zł ulgowy, 20 - normalny. Ale widać, ze pieniądze są przeznaczane na udoskonalanie wystaw.
Warto

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, Izabela D
Zrecenzowano: 8 lipca 2018

Malutkie muzeum, my natrafiliśmy na moment, że można było zwiedzać tylko z przewodnikiem, nie wiem jak jest w inne dni. Przewodniczka była super, tylko dawała ciut za mało czasu na samodzielne oglądanie eksponatów. Zakończyła wycieczką do Pałacu Branickich i wpuściła na sale, których normalnie nie można było samemu zobaczyć. Ogółem bardzo pozytywnie

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
3  Dziękujemy, joannaka123
Zrecenzowano: 4 czerwca 2018

Muzeum medycyny i farmacji gdzie mozna obejrzeć zabytkową aptekę, odtworzone sale szpitalne szpitala polowego, gabinety lekarskie dentysty i okulisty oraz ludzkie narządy chorobowo zmienione zalane w formalinie :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, ZanetaZetka
Zrecenzowano: 28 maja 2018

Spacerując po ogrodach Pałacu Braickich natknąłem się na Muzeum. Mieliśmy szczęście, że nie było wielu zwiedzających. Zwiedznie nie jest długie ale przewodnik mówi z pasją, bardzo ciekawie.A i eksponaty ciekawe. Na korytarzach ciekawe zdjęcia i informacje.
Warto sie tam wybrać.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018