“Kawka lux”
Kawiarnia Akcent — recenzja

Kawiarnia Akcent
Nr 31 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 2 września 2019

miła obsługa, pyszne kawy szczegolnie alkoholowe jak i smakowe, smaczna tarta. bardzo miłe miejscem, warto przyjsc z kims lub samemu

Dziękujemy, Hania K

Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Odwiedzam to miejsce przy okazji każdej mojej wizyty w rodzinnym Białymstoku i mimo eksperymentowania z pojawiającymi się na mapie nowymi restauracyjkami i kafejkami zawsze gdy mam ochotę na śniadanie, obiad, kawę czy drinka bez ryzyka, że coś będzie nie tak, to wybieram Akcent. Miła, w porywach do wybitnie miłej, obsługa. Ceny rozsądne. Jedzenie dobre. No i duże okna z widokiem na Rynek. Nic tylko zjeść, usiąść przy szklaneczce czegoś mocniejszego i gapić się na to jak w wolnym tempie ludzie kręcą się za oknem. :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, wojciechlos
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Kameralnie i przytulnie. Świetne miejsce na kawę z przyjaciółką lub romantyczny wieczór z ukochanym. Jedzenie smakowite i w dobrych cenach. Przy okazji można też znaleźć coś do poczytania. Jest tam stoisko z książkami. Polecam gorąco!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, dziada
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Jestem stałym bywalcem, zamawiam ze znajomymi głównie sałatkę z wątróbką i była rewelacyjna. Była bo teraz jest taka sobie - brak jej sosiku i wyrazu. Bardzo długo czekałam ze znajomymi na realizację zamówienia - ok 40 min. Mogę zrozumieć oczekiwania na dania ale na piwo już nie. Ogólnie polecam ale jeśli powtórzy się niekoniecznie smaczne danie i czas oczekiwania bez uprzedzenia - taki długi; więcej nie skorzystam z ich usług

Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019

Kawiarnia Akcent jest miejscem gdzie spotykamy się ze znajomymi na śniadaniu, obiedzie i po prostu na kawie. Mają tu bardzo dobrą kawę, ciastka. Na śniadanie racuchy. Pycha.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, BarbaraT2025

Kawiarnia Akcent — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Akcent? Podziel się wrażeniami!