“Niedzielny obiad”
Gospoda Podlaska — recenzja

Gospoda Podlaska
Nr 87 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo nam się podobało i smakowało. Obsługa bardzo miła, jedzonko bardzo pyszne a porcje naprawdę duże. Pyszna lemoniada.

Dziękujemy, Andrzej R

Zrecenzowano 19 lipca 2019

Niebezpieczne i niewygodne doj#cie do toalety. Jedzenie przeciętne. Długi czas oczekiwania na kontakt z obsługą.

Dziękujemy, Bialostoczanka
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Zamówione przypiekane kartacze i pielmieni. Kartacze niestety zbyt mocno przypieczone i ze zbyt dużą ilością panierki, pielmieni bardzo smaczne

Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Dwa razy w ciągu półtora tygodnia odwiedziliśmy Gospodę. Pierwszym razem czekaliśmy baaardzo długo na zamówione dania. Ale było dosyć smacznie, a długi czas oczekiwania zrzuciliśmy na duży ruch, jaki panował po południu. Daliśmy Gospodzie drugą szansę. Pojawiliśmy się w niej chyba tuż po otwarciu. Tym razem liczyłam... czekaliśmy 28 minut!! To strasznie długo, jak na potrawy odgrzewane na patelni... Co ciekawe za pierwszym razem porcja babki ziemniaczanej składała się z czterech kawałków, a tydzień później już tylko z trzech. Ponadto dania dla całego stolika powinny być wydawane jednocześnie... Tak się niestety nie dzieje, więc patrzysz, jak Twoi znajomi/rodzina już jedzą. Zaobserwowałam, że ta sytuacja dotyczyła nie tylko naszego stolika. A największym rozczarowaniem dla mnie była pomyłka w zamówieniu. Być może "tatar" i "kartacz" brzmią podobnie, ale podobnie nie smakują. Owszem, kelnerka proponowała, że przyniesie tatara, ale nie chciałam narażać się na kolejne półgodziny czekania.
Poza tym wszystkim grająca głośno w tle tvEska psuje podlaski klimat, jaki panuje w Gospodzie. ...może ten głośny telewizor spowodował, że kelnerka nie dosłyszała zamówienia.
Niestety to wszystko przesłania smak potraw.

Dziękujemy, cytrynam
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłyśmy z koleżankami, żeby spróbować regionalnych dań podlaskich. Najpierw czekałysmy ponad 10 minut aż jaśnie pani kelnerka-wyniosłe , zblazowane dziewczątko- w ogóle do nas podejdzie. Ponieważ się bardzo spieszyłysmy, przed zamówieniem zapytałyśmy o czas oczekiwania, który miał wynieść do 20 minut. 10 minut po tym, jak złożyłyśmy zamówienie, przy stoliku obok usiadło czterech chłopaków i wówczas kelnerka-dziewczątko przestała widzieć cokolwiek innego. Czekalysmy na nasze dania 35 minut. Po tym czasie kelnereczka wyszła niosąc dania, które zamówiłyśmy, ale ku naszemu zdumieniu podała je panom przy stoliku obok, którzy swoje zamówienie złożyli dobrych kilkanaście minut po nas. Zwróciłyśmy jej na to uwagę, na co zaczęła bełkotać bez ładu, składu i jakiejkolwiek logiki, że ona nie ma wpływu na to, co kuchnia wydaje. A gdy koleżanka weszła do środka lokalu do toalety, to słyszała jak wskazując na nasz stolik obsługa ćwierkała:"o co im KUR.... A chodzi?!" Nigdy więcej tam się nie pojawię, gdyż nie pozwolę traktować się po chamsku przez niewyżyte dziewczątko, które dostaje wypieków na twarzy na widok kawałka spodni... TA KNAJPA TO DRAMAT!!! NIE polecam NIKOMU!!!

Dziękujemy, Katarzyna S

Gospoda Podlaska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Podlaska? Podziel się wrażeniami!