To był już kolejny pobyt w tym hotelu - sprawdzonym, w doskonałej lokalizacji i dobrym stosunku ceny do jakości. Mimo, że zostawałem tylko na jedną noc, to pobyt ten muszę zaliczyć do wspaniałych za sprawą wyjątkowej obsługi, która z serdecznym uśmiechem na ustach przywitała mnie w recepcji. Otrzymałem przestronny pokój na wysokim piętrze, dzięki czemu mogłem podziwiać wspaniałe widoki, a ładny wystrój całego hotelu (motywy ptaków) dopełniał przyjemnego wrażenia.

W cenie pokoju jest obfite i bogate śniadanie (można zrobić sobie gofry) a także możliwość skorzystania z sauny, co jest rzadkością w hotelu tego standardu. Przy recepcji można sobie również bezpłatnie zrobić kawę lub herbatę.

Z przyjemnością będę wracał przy kolejnych wizytach w Białymstoku. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty oferują widok na obie strony hotelu.
Dziękujemy, Mateusz Z
Zrecenzowano: 10 września 2019

Hotel położony w samym sercu miasta. Nowoczesny z bezpłatnym parkingiem i połączeniem z galerią handlową. Bardzo miła i uprzejma obsługa, lecz na każdym kroku widać że jest jej zdecydowanie za mało a pracownicy którzy pracują są przemęczeni, codziennie widziałem te same twarze zwłaszcza w restauracji, nie powinno tak być. Pomimo tego załoga staje na wysokości zadania. Śniadania pyszne i urozmaicone. Pokoje czyste wyposażone w bardzo wygodne łózka. Uważam ten hotel ze jeden z najlepszych w Białymstoku, na pewno tu wrócę. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecam

Dziękujemy, lalu212
Zrecenzowano: 4 września 2019

Świetna lokalizacja, jedzenie urozmaicone / śniadania/,pokoje duże i bardzo schludne. Parking podziemny, razem z galerią ale monitorowany. Obsługa bardzo uprzejma. Na pewno do powtórzenia. Gorąco polecam!

Dziękujemy, katarzyna696b
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ibis ale w wydaniu style. Fajny wystrój mimo ze hotel nie jest mały. Plusem jest duży bezpłatny parking. Hotel przylega do galerii.
Miła obsługa, dobra lokalizacja. Polecam ten hotel bo to dobra Accorowska jakość.

Dziękujemy, tomaszt664
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com