Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ibis ale w wydaniu style. Fajny wystrój mimo ze hotel nie jest mały. Plusem jest duży bezpłatny parking. Hotel przylega do galerii.
Miła obsługa, dobra lokalizacja. Polecam ten hotel bo to dobra Accorowska jakość.

Dziękujemy, tomaszt664
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Ładne, nowoczesne pokoje, czysto, wygodne łóżko, smaczne śniadanie w formie bufetu. Hotel w centrum miasta, blisko centrum handlowe, parking podziemny. Piękny widok na Białystok z ósmego piętra, zwłaszcza nocą.

Dziękujemy, martaponiatowska
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Bardzo gorąco polecam hotel. Czysto, świeżo i pachnąco. Bardzo miła obsługa, pomocna w każdym względzie. Bardzo dobre śniadania, wszystko świeżutkie. Położenie hotelu wymarzone do zwiedzania miasta a jednocześnie bardzo dobrze wyciszony tak że nie słuchać nic z ulicy.

Dziękujemy, Piotr R
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dużo podróżuję. Głównie służbowo.
To powoduje, że mam określone potrzeby związane z hotelem. Są one raczej dość niskie.
Zależy mi na czystości, uśmiechniętym personelu i sensownym śniadaniu. Ibis w Białymstoku to daje.
Wyjątkowo postanowiłem skorzystać z czego co IBIS nazwał Spa. To niestety jest porażka. Dwie bieżnie, z których nie da się korzystać, ponieważ są najtańszymi istniejącymi modelami. To oznacza, że zacinają się nawet przy chodzeniu. Nie wspominając o biegu.
Sauna rozgrzewa się do 56 stopni, a to jednak o jakieś 35 stopni zbyt zimno. Rowerek jest w rozsypce.

Podsumowując: jeśli jesteś służbowo w Białymstoku, to gorąco zachęcam. Jeśli masz potrzebę skorzystania z siłowni, to lepiej wybrać się do sąsiadującej galerii gdzie jest Calypso.

Dziękujemy, marcinrenduda