Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Ładne, nowoczesne pokoje, czysto, wygodne łóżko, smaczne śniadanie w formie bufetu. Hotel w centrum miasta, blisko centrum handlowe, parking podziemny. Piękny widok na Białystok z ósmego piętra, zwłaszcza nocą.

Dziękujemy, martaponiatowska
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Bardzo gorąco polecam hotel. Czysto, świeżo i pachnąco. Bardzo miła obsługa, pomocna w każdym względzie. Bardzo dobre śniadania, wszystko świeżutkie. Położenie hotelu wymarzone do zwiedzania miasta a jednocześnie bardzo dobrze wyciszony tak że nie słuchać nic z ulicy.

Dziękujemy, Piotr R
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dużo podróżuję. Głównie służbowo.
To powoduje, że mam określone potrzeby związane z hotelem. Są one raczej dość niskie.
Zależy mi na czystości, uśmiechniętym personelu i sensownym śniadaniu. Ibis w Białymstoku to daje.
Wyjątkowo postanowiłem skorzystać z czego co IBIS nazwał Spa. To niestety jest porażka. Dwie bieżnie, z których nie da się korzystać, ponieważ są najtańszymi istniejącymi modelami. To oznacza, że zacinają się nawet przy chodzeniu. Nie wspominając o biegu.
Sauna rozgrzewa się do 56 stopni, a to jednak o jakieś 35 stopni zbyt zimno. Rowerek jest w rozsypce.

Podsumowując: jeśli jesteś służbowo w Białymstoku, to gorąco zachęcam. Jeśli masz potrzebę skorzystania z siłowni, to lepiej wybrać się do sąsiadującej galerii gdzie jest Calypso.

Dziękujemy, marcinrenduda
Zrecenzowano: 3 lipca 2019