“Polecam ”
Bar Leśna Dziupla — recenzja

Bar Leśna Dziupla
Nr 8 wśród 17 Restauracje (Białowieża)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja, zarówno dania kreskowe, poprzez dziczyznę, a na pierogach z jagodami kończąc. Do tego bardzo miła obsługa i przystępne ceny. Zupełnie nie rozumiem złych opinii - chyba konkurencja ;) Polecam

Dziękujemy, Wojciech B

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

W zasadzie menu typowe dla Białowieży. W porównaniu cenami z innych recenzji (obiad za 27zł) to trzeba sprostować mocno. Przyszliśmy późnym popołudniem. Potraw z dziczyzny już nie było. Wzięliśmy po zupie, kartacze i kiszkę ziemniaczaną, więc podstawowe dania. Jednak ceny typowo warszawskie. Za taki zestaw z piwem na 2 osoby - 90zł. W bardziej turystycznych miejscach jak np. Gdynia w dużo lepszym lokalu płaciliśmy tyle za obiad dla 2 dorosłych i 3 dzieci. Tu byśmy zapłacili ponad 200zł. To napewno nie jest miejsce dla rodzin z dziećmi. Dania bez fajerwerków. Bardzo średnio. Polecamy soliankę. Zdziwił nas brak lokalnych piw. Niesmak wywołała u nas obsługa. Czuć było że chcą szybko zamknąć a my tylko przeszkadzamy.

Dziękujemy, Pakozwiedza
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem w Białowieży co roku. Z każdym rokiem ceny coraz wyższe, a porcje coraz mniejsze. Szkoda. Kiedyś nr 1. Teraz Babuszka wygrywa.

Dziękujemy, G5889CIannak
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Lubię proste bary z lokalnym jedzeniem, bez zadęcia i sztywności, ale to miejsce mnie zawiodło - smakiem jedzenia, cenami i obsługą. Jak na bar tej klasy ma zdecydowanie za wysokie ceny swoich potraw. Gdyby chociaż były pyszne...

Kuchnia wschodnia jest bardzo tłusta i brak możliwości zamówienia herbaty jest dla mnie dużym uchybieniem.

Dziękujemy, dorajak
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prosty, schludny bar z potrawami głównie kuchni litewskiej. Wszystko smaczne i przygotowywane na bieżąco. Ceny umiarkowane, miła obsługa.

Dziękujemy, 969sylwiar

Bar Leśna Dziupla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Bar Leśna Dziupla? Podziel się wrażeniami!