Białowieża

Zrecenzowano: 21 maja 2019
ZajazdpodKlobukiem
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudna cerkiew! Piękny ikonostas oraz całe wnętrze. W małym domku po lewej stronie od bramy jest rozpiska z godzinami zwiedzania cerkwi. Wówczas można wsłuchać się w opowiadania księdza oprowadzającego, również zadać mu pytania. Wstęp w sierpniu 2019 to 5zł/osoba bez możliwości robienia zdjęć, 10zł z możliwością robienia ich. Całość przeznaczana jest na renowację cerkwi.
Obiekt unikatowy, który trzeba zobaczyć będąc w Białowieży :)

Dziękujemy, 541sylwiaz
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Fatalny zwyczaj szlaków sakralnych Podlasia w postaci zamykanych przed turystami kościołow i cerkwi .Ta cerkiew otwierana jest podobno dwa razy dziennie na godzine . Nie mielismy szczęścia - bo po 500 km podróży - pozostało nam oglądanie z zewnątrz.

2  Dziękujemy, Jolanta5
Zrecenzowano: 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy, Cerkiew zamknięta, szkoda bo śliczna, chcieliśmy zobaczyć porcelanowy Ikonostan, przykro. Poszliśmy do BRP na spacer, po dłuższym czasie wracamy do auta i widzimy, że coś się dzieje i poszliśmy, akurat kręcili jakieś film czy program, była telewizja i wykorzystalismy fakt. Cerkiew otwarta i zobaczyliśmy unikat jedyny taki w całej Europie. Mamy szczęście. Polecamy, tylko problem z wejściem do środka. Może się Wam uda,.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, ZajazdpodKlobukiem
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018

Bardzo uduchowione miejsce... Z podkreśleniem szczególnym BARDZO... Bardzo ładnie opowiadał o tym mniejscu ksiądz który w szczególowy sposób opowiadał o dziejach tej świątyni. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, fhuslawek
Zrecenzowano: 10 listopada 2017

charakterystyczna budowla, niezwykle fotogeniczny wygląd. Wnętrze rozkłada na łopatki - to po prostu trzeba upamiętnić sobie na fotkach - niestety za opłatą.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, wujablonski