Przyjemny poranek

Zrecenzowano: 29 grudnia 2017
6przemys_awl
Bydgoszcz, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam dziś w rezerwacie ścisłym razem z 10-letnim synem. Przewodnikiem był Pan Arek. Było fantastycznie. Opowiadał z zapałem. Niestrudzenie odpowiadał na pytania. Dawał chwilę czasu na zrobienie zdjęć. Podpowiedział co jeszcze przeczytać/zobaczyć. Polecam wszystkim z duszą odkrywcy.
Ps. 3h wyprawa pozostawia niedosyt. Warto iść na dłużej :-)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, DAMISIA
Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Rozczarowanie a nawet lekka irytacja to odczucia, jakie mam po dzisiejszej wycieczce z p. Arkiem. Chaotyczne wypowiedzi, urywane wątki, brak umiejętności dokończenia jakiejkolwiek rozpoczętej informacji. Szkoda. Jestem z daleka, żadko tu zaglądam, taka podróż do serca Puszczy wydawała mi się atrakcją i oczywiście była nią dzięki przyrodzie, jednak byłoby świetnie posłuchać o niej w trakcie spaceru i czegoś się dowiedzieć. Może to byłoby jednak za dużo szczęścia na raz.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
9  Dziękujemy, JoannaO1183
Zrecenzowano: 29 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Nadrabiając zaległości z ostatniej wizyty w Białowieży udaliśmy się na podstawowe zwiedzanie Rezerwatu Ścisłego w Białowieskim Parku Narodowym. Naszym przewodnikiem była Pani Grażyna, która z niesamowitym przejęciem opowiadała nam o puszczy i nie tylko. Trzygodzinny spacer zostawił niedosyt więc na pewno skorzystamy z usług Sóweczki na dłuższej trasie. Ale to już w przyszłym roku. Pozdrawiamy wszystkich.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
5  Dziękujemy, 6przemys_awl
Zrecenzowano: 16 listopada 2017

Na początku listopada całą rodziną wybraliśmy się na poszukiwania żubrów. Pobudka " w ciemną noc" została zrekompensowana przez przepiękny słoneczny świt (było ciepło i w sumie bez mgły). Zwykłe informacje przedstawione w nieszablonowy sposób bardzo dobrze zapadły w pamięć, a różne ciekawostki tylko dodawały smaczku. Trochę pokręciliśmy się samochodem widząc pojedyncze żubry, aby na koniec obejrzeć w jednym miejscu olbrzymie stado żubrzyc z młodymi - ok. 60 szt, czyli 10% białowieskiej populacji żubrów.
Lornetka i luneta były dostarczone przez p. Arka i można było dokładniej przyjrzeć się zwierzętom.
Dzieci były i są nadal pod silnym wrażeniem całej wycieczki i widoków.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, Agnieszka_2019_08
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2017

Polecam Pana Arka - spędziliśmy bardzo ciekawy dzień. Prawie godzinę obserwowaliśmy stado żubrów apotem przeszliśmy szlakiem w rezerwacie. Olbrzymia wiedza przyrodnicza i ciekawy sposób jej przekazywania

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
3  Dziękujemy, wojciecho432