Bialowieski Park Narodowy - Rezerwat Żubrów
Super miejsce

Poszedłem tam głównie dla żubrów, które owszem są, jednak możemy tutaj zobaczyć wiele gatunków... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Żubry, Łosie, Wilki

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
piotrz367

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Postanowiliśmy naszemu 4 letniemu synowi pokazać trochę przyrody, a wraz z nim sami coś poznać. Piękne zwierzęta, które warto zobaczyć, jak i cała okolica Białowieży. Polecam!

Dziękujemy, MatKied
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkową atrakcją Białowieży jest rezerwat, który trzeba odwiedzić, polecam to miejsce z samego rana, spokój cisza bez tłumu zwiedzających.

Dziękujemy, MarcinBanaszek
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto wynająć przewodnika, z którym można wejść do ścisłego rezerwatu. Miejsce, które każdy powinien odwiedzic.

Dziękujemy, 969sylwiar
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Być w Białowieży i nie zwiedzić tego parku byłoby grzechem. Tak naprawdę to nieduże ale zadbane ZOO ze szczególnymi zwierzakami, niespotykanymi gdzie indziej. Poza zwierzętami sporo materiałów edukacyjnych.
Brakuje tam zdecydowanie choć małego baru. Po długiej pieszej wycieczce picie się skończyło i dzieci zgłodniały. Automaty nie działały na karte płatnicza a gotówka sie wydała wcześniej. Poza tym polecam, polecam, polecam.

1  Dziękujemy, piotrz367
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

To miejsce jest warte zobaczenia, ale też nie warto się nastawiać na fajerwerki, bo zwierzęta jak to na safari, raz się pokażą raz nie, są dzikie więc mają prawo do swoich zachowań. Niemniej dzieci zadowolone, widziały wilka, żubra, kilka innych zwierząt. Czysto, infrastruktura przygotowana na zwiedzających. Bilety w niskich cenach. Polecam

3  Dziękujemy, AgnieszkaAWZ