“Wyśmienite nalewki i coś jeszcze...”
Restauracja Pokusa — recenzja

Restauracja Pokusa
Nr 3 wśród 17 Restauracje (Białowieża)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Klimatyczny ogród zimowy w restauracji Pokusa, sympatyczna obsługa, doskonałe nalewki /szczególnie polecam miętową i z płatków róży/, wyśmienite potrawy regionalne /polecam babkę ziemniaczaną, rosół z zacierką domową, pierogi z kaszą gryczaną, kartacze/, no i ....kochający mężczyzna przy boku. Nie potrzeba do szczęścia nic więcej!

Dziękujemy, S1062ZZmaria

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację odkryłam w roku 2017 i mile mnie wtedy zaskoczyła.
W tym roku nie szukałam nawet innego lokalu.
Dobrze zrobiłam potrawy smaczne i ciekawie podane a lokal rozbudował się więc łatwiej zdobyć stolik.
Marcinek z „POKUSY” dalej wygrywa swoją konkurencję z produktami w innych lokalach na Podlasiu.
Dalej wszystkim polecam.

Dziękujemy, 271kingap
Zrecenzowano 3 września 2019

Spodziewałam się ciekawszej oferty dla osób, które nie jedzą mięsa.
Dlatego moja ocena jest wystawiona z perspektywy osoby, która nie jest mięsożercą. Choć byłam świadoma, że kuchnia białowieska to dziki, sarny itp. Jednak zupa z botwiny i jakieś sałatki czy pierogi to nie to czego pragnę po długiej wędrówce. Poza tym dość drogo co też mnie zniechęciło.
Zjadłam zupę i dalej bylam głodna.

Dziękujemy, Magdalenne
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdzie nie jadlam tak dobrych dań z dziczyzny. Pyyyychaaaaa!
Desery regionalne też smakowite. No i nalewki i.... no.... chyba wszystko pyszne.

Dziękujemy, 110jow
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś znakomita restauracja. Po wczorajszej kolacji wielkie rozczarowanie. Brak smaku. Ceny umiarkowane ale serwowane dania są po prostu bez smaku. Wielka szkoda.

Dziękujemy, G5889CIannak

Restauracja Pokusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pokusa? Podziel się wrażeniami!