Białowieża

“Dla wegetarian nie polecam”
Restauracja Pokusa — recenzja

Restauracja Pokusa
Nr 3 wśród 17 Restauracje (Białowieża)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Spodziewałam się ciekawszej oferty dla osób, które nie jedzą mięsa.
Dlatego moja ocena jest wystawiona z perspektywy osoby, która nie jest mięsożercą. Choć byłam świadoma, że kuchnia białowieska to dziki, sarny itp. Jednak zupa z botwiny i jakieś sałatki czy pierogi to nie to czego pragnę po długiej wędrówce. Poza tym dość drogo co też mnie zniechęciło.
Zjadłam zupę i dalej bylam głodna.

Dziękujemy, Magdalenne

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdzie nie jadlam tak dobrych dań z dziczyzny. Pyyyychaaaaa!
Desery regionalne też smakowite. No i nalewki i.... no.... chyba wszystko pyszne.

Dziękujemy, 110jow
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś znakomita restauracja. Po wczorajszej kolacji wielkie rozczarowanie. Brak smaku. Ceny umiarkowane ale serwowane dania są po prostu bez smaku. Wielka szkoda.

Dziękujemy, G5889CIannak
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rosyjska „soljanka” bardzo ciekawa. Kompozycja oliwek, kaparów na wywarze z mięsa wołowego. Pyszna. Do tego żeberka z fantastyczna kapusta na ciepło i kminkiem. Warto!!

Dziękujemy, SISIOR
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny chłodnik z opiekanymi ziemniakami i chrupiące placuszki z ziarnami. Bardzo miłe miejsce z ogródkiem. Miła obsługa i długo się nie czeka

Dziękujemy, Marzena S

Restauracja Pokusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pokusa? Podziel się wrażeniami!