“Dziczyzna”
Restauracja Pokusa — recenzja

Restauracja Pokusa
Nr 3 wśród 17 Restauracje (Białowieża)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Swietne dania z dziczyzny, przyjazna i profesjonalna obsługa. Można kupić lokalne miody i nalewki. Lokalizacja w centrum Białowieży

Dziękujemy, Anna G

Odwiedziliśmy restaurację z nastawieniem - DZICZYZNA i absolutnie się nie zawiedliśmy. Pieczeń z dzika mięciutka i świetnie doprawiona, dodatkiem były podsmażane kopytka i buraczki. Gulasz z jelenia w korzennym sosie, z babką ziemniaczaną i fasolką również sprostał naszym oczekiwaniom. Ceny są przyzwoite: trzydzieści parę złotych za każde danie, porcje duże. Dodatkowym atutem jest subtelna obsługa oraz możliwość zakupu wyrobów własnych restauracji (nalewek, syropów, konfitur).

1  Dziękujemy, Karolina G
Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Po zwiedzaniu trzeba coś zjeść... Pokusę znałem z poprzednich wyjazdów. Postanowiłem i tym razem zajść na obiad... WARTO

Dziękujemy, robszu
Zrecenzowano 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna restauracja, obsługa kompetentna, jedzenie wyśmienite. Spodziewałam się restauracji średniej klasy, a okazało się, że to naprawdę wyjątkowe miejsce, stąd pewnie też stosunkowo wysokie ceny. W ciągu kilku dni byliśmy tam 3 razy, to najlepiej świadczy o tym jak bardzo nam się podobało. Polecam!

Dziękujemy, sandrapG9400PV
Zrecenzowano 23 września 2018

Cudowna baba ziemniaczana , bliny , tatar , pierogi , jeleń w potrawce , ciekawy wystrój , nienarzucająca się obsługa , przystępne ceny ! Warto odwiedzić ten lokal chociaż z zewnątrz nie sprawia tak dobrego , ciepłego wrażenia jak w środku ! Odwiedziłem go we wrześniu 2016 roku z byłą żoną ! Jadłem potrawkę z rogacza , ale to jeleń się śmiał ostatni !

Dziękujemy, Tomasz K

Restauracja Pokusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pokusa? Podziel się wrażeniami!