“Podlaskie smaki”
Restauracja Pokusa — recenzja

Restauracja Pokusa
Nr 3 wśród 17 Restauracje (Białowieża)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 23 września 2018

Cudowna baba ziemniaczana , bliny , tatar , pierogi , jeleń w potrawce , ciekawy wystrój , nienarzucająca się obsługa , przystępne ceny ! Warto odwiedzić ten lokal chociaż z zewnątrz nie sprawia tak dobrego , ciepłego wrażenia jak w środku ! Odwiedziłem go we wrześniu 2016 roku z byłą żoną ! Jadłem potrawkę z rogacza , ale to jeleń się śmiał ostatni !

Dziękujemy, Tomasz K

Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie, bardzo uprzejma i pomocna obsługa. Wielki plus za zmianę obrusów po każdym gościu. Krzesełko do karmienia dzieci i przewijak. Można zakupić lokalne przetwory-syropy, konfitury, sosy. Trochę mały parking - 4 auta. Polecam, warto.

Dziękujemy, rzukosoczek
Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zachwytu nie było. Zamowiliśmy zupę grzybową, która zamiast aromatu grzybów smakowała śmietaną. Pierogi z dziczyzną bardzo dobre choć opływały tłuszczem ze spaloną cebulą. Pierogi z kaszą gryczaną i grzybami smakowały samą kaszą i to niedoprawioną.

Dziękujemy, AGA_MARK
Zrecenzowano 9 września 2018

Przypadkowa wizyta zaowocowała całkiem przyjemnymi doznaniami smakowymi. Bardzo dobry rosół z zacierką domową i świetny chłodnik podlaski z ziemniakami opiekanymi. Dobra dziczyzna. Sprawna i kompetentna obsługa. Atmosfera - jak to w Białowieża - lekko stylizowana na aurę rosyjską. Jedynie sączące się w tle piosenki Lube - gwiazdy rosyjskiej sceny tożsamościowej i ulubionego zespołu Putina - mogę nieco psuć atmosferę. Może to był jedynie zbieg okoliczności?

Dziękujemy, Andrzej Z
Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Bliny gryczane z kaczką, śledziem i serem korycinskim, smalczyk z ogórkiem kiszony, placki z ziarnami zbóż i babka ziemniaczana w sosie grzybowym polecamy bezwarunkowo. Ale świetne przede wszystkim ciasta: sernik i marcinek. Obsługa bez zarzutu.

Dziękujemy, Aleksander B

Restauracja Pokusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pokusa? Podziel się wrażeniami!