“Ciekawie”
Restauracja Pokusa — recenzja

Restauracja Pokusa
Nr 3 wśród 17 Restauracje (Białowieża)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2018

Przypadkowa wizyta zaowocowała całkiem przyjemnymi doznaniami smakowymi. Bardzo dobry rosół z zacierką domową i świetny chłodnik podlaski z ziemniakami opiekanymi. Dobra dziczyzna. Sprawna i kompetentna obsługa. Atmosfera - jak to w Białowieża - lekko stylizowana na aurę rosyjską. Jedynie sączące się w tle piosenki Lube - gwiazdy rosyjskiej sceny tożsamościowej i ulubionego zespołu Putina - mogę nieco psuć atmosferę. Może to był jedynie zbieg okoliczności?

Dziękujemy, Andrzej Z

Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Bliny gryczane z kaczką, śledziem i serem korycinskim, smalczyk z ogórkiem kiszony, placki z ziarnami zbóż i babka ziemniaczana w sosie grzybowym polecamy bezwarunkowo. Ale świetne przede wszystkim ciasta: sernik i marcinek. Obsługa bez zarzutu.

Dziękujemy, AleksanderB587
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Genialne dania. Wszystkie! Dziczyzna, nalewki, babka ziemniaczana. Genialne. Szczególnie polecam gulasz z jelenia i sałatkę z grzybami i serem korycińskim. Uwaga. DUŻE porcje. Warto ulec Pokusie...

Dziękujemy, kosetka a
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

To było bardzo niemiłe doświadczenie. Zamówiłam pierś z kurczaka i naleśnik z warzywami. Pierś sucha jak wiór. Warzywa które wg opisu w karcie miały być świeże były słupkami z mrożonki w naleśniku obsmażonym we fryturze. Obsługa niemiła.

2  Dziękujemy, DAMISIA
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spędzilśmy w Białowieży 5 dni. W Pokusie korzystaliśmy z oferty śniadaniowej. Szwedzki stół - wędliny, sery , powidła - własnego wyrobu - pyszne. Codziennie przygotowywany przez kucharza ciepły dodatek. Napoje to kawa , cherbata, soki były też jogurty i owoce - dla każdego coś dobrego. Jedliśmy tu również obiady i kolacje , ponieważ byliśmy we czwórkę prztestowaliśmy praktyczni całą kartę - wszystko nam bardzo smakowało , również regionalny deser Marcinek. Bardzo dobre nalewki własnej produkcji oraz piwa regionalne.

1  Dziękujemy, Jola1967

Restauracja Pokusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białowieża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pokusa? Podziel się wrażeniami!